Ballina Etiketimet Polici

Etiketim: polici

Policia kontrolle në gjithë vendin, arrestohen 29 shtetas

TIRANË, 20 shtator/ATSH/ Policia e Shtetit ka vijuar në gjithë vendin zbatimin e detyrave të përcaktuara në planin e masave për mbajtjen nën kontroll të...

BJELLORUSI – Qindra të arrestuar gjatë një manifestimi kundër Lukashenkos

MINSK, 19 shtator /ATSH-AFP/ - Forcat bjelloruse të policisë arrestuan sot qindra persona gjatë një manifestimi të grave në Minsk kundër presidentit, Alexandre Loukachenko. "Rreth...

Siguria dhe rendi/ Policia e Shtetit: 9 arrestime, 10 të proceduar...

TIRANË, 18 shtator/ATSH/ Policia e Shtetit njoftoi sot se në të gjithë vendin janë arrestuar në flagrancë 9 shtetas, janë proceduar penalisht 10 të...

Vetingu në Polici/ Procesi vijon, në tetor hidhet shorti i tretë

TIRANË, 16 shtator/ATSH/ Nënkomisioni parlamentar për ndjekjen e procesit të vetingut në radhët e policisë, gardës dhe ShÇBA, zhvilloi takimin informues të radhës me...

ATHINË – Greqia përforcon praninë e policisë në Lesbos 

ATHINË, 11 shtator /ATSH-DPA/ - Qeveria greke përforcoi sot praninë e policisë në ishullin e Lesbos, për shkak të rritjes së tensioneve në kampin...

Lleshaj prezanton forcat “Shqiponja” në Kukës: Investimet në siguri dhe rend,...

TIRANË, 10 shtator/ATSH-A. Fortuzi/ Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, ka prezantuar të enjten në mëngjes në Kukës forcat "Shqiponja", duke theksuar se investimi në...

Lezhë/ Kontrolle në akset kryesore, procedohen 22 shtetas gjatë fundjavës, hiqen...

https://www.facebook.com/policiashtetitshqiptar/videos/2853572834929069/?t=10 TIRANË, 8 shtator/ATSH/ Policia Rrugore e Lezhës, në zbatim të planit të masave për rritjen e sigurisë rrugore, ka shtuar grupet e kontrollit për...

Lleshaj: OFL sukses, presim të finalizohen vendimet e para të drejtësisë...

TIRANË, 4 shtator/ATSH/ Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, së bashku me drejtorin e përgjithshëm të Policisë së Shtetit, Ardi Veliu dhe drejtorin e departamentit...

Aktivitet në kundërshtim me Aktin Normativ antiCovid/ 1 milion lekë gjobë...

TIRANË, 4 shtator/ATSH/ Policia e Shkodrës ka ndëshkuar me nga 1 milion lekë gjobë, pronarët e 3 lokaleve, pasi kanë ushtruar aktivitetin në kundërshtim...

Zbatimi i protokolleve antiCovid/ Policia vijon kontrollet kudo ku vërehen grumbullime

  https://www.facebook.com/policiashtetitshqiptar/videos/771553276994314/ TIRANË, 30 gusht/ATSH/ Strukturat e Policisë së Shtetit në të gjithë vendin krahas përmbushjes së detyrave funksionale, vijojnë intensivisht punën për monitorimin e zbatimit...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA