Ballina Etiketimet Polici

Etiketim: polici

Lezhë/ Kontrolle në akset kryesore, procedohen 22 shtetas gjatë fundjavës, hiqen...

https://www.facebook.com/policiashtetitshqiptar/videos/2853572834929069/?t=10 TIRANË, 8 shtator/ATSH/ Policia Rrugore e Lezhës, në zbatim të planit të masave për rritjen e sigurisë rrugore, ka shtuar grupet e kontrollit për...

Lleshaj: OFL sukses, presim të finalizohen vendimet e para të drejtësisë...

TIRANË, 4 shtator/ATSH/ Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, së bashku me drejtorin e përgjithshëm të Policisë së Shtetit, Ardi Veliu dhe drejtorin e departamentit...

Aktivitet në kundërshtim me Aktin Normativ antiCovid/ 1 milion lekë gjobë...

TIRANË, 4 shtator/ATSH/ Policia e Shkodrës ka ndëshkuar me nga 1 milion lekë gjobë, pronarët e 3 lokaleve, pasi kanë ushtruar aktivitetin në kundërshtim...

Zbatimi i protokolleve antiCovid/ Policia vijon kontrollet kudo ku vërehen grumbullime

  https://www.facebook.com/policiashtetitshqiptar/videos/771553276994314/ TIRANË, 30 gusht/ATSH/ Strukturat e Policisë së Shtetit në të gjithë vendin krahas përmbushjes së detyrave funksionale, vijojnë intensivisht punën për monitorimin e zbatimit...

Gjobitet me 1 milion lekë pronari i një lokali në Tiranë,...

TIRANË, 29 gusht/ATSH/ Policia e Tiranës ndëshkon me masë 1.000.000 gjobë dhe procedon penalisht pronarin e një lokali për mosbindje ndaj urdhrit të policisë, pasi...

Shkodër/ Gjobë 3 milionë lekë pronares së një lokali, organizonte dasma...

TIRANË, 28 gusht/ATSH/ Policia e Shkodrës ka ndëshkuar me 3 milionë lekë gjobë, pronarin e një restoranti pasi u konstatua duke ushtruar aktivitet në...

Organizonte dasma edhe pas paralajmërimeve të përsëritura, procedohet pronari i një...

TIRANË, 28 gusht/ATSH/ Pronari i një lokali në Krujë u procedua penalisht për mosbindje ndaj urdhrit të policisë, pasi ishte ndëshkuar me masë administrative...

Organizoi dasmë në shkelje të Aktit Normativ antiCOVID, gjobitet me 1...

TIRANË, 27 gusht /ATSH/ Ndëshkohet me masë administrative 1.000.000 lekë dhe me mbyllje të aktivitetit për një periudhë 6-mujore, pronari i një subjekti në...

Organizoi dasmë në shkelje të Aktit Normativ antiCOVID, gjobitet me 1...

TIRANË, 24 gusht/ATSH/ Policia e Tiranës ka ndëshkuar me 1.000.000 lekë gjobë, pronarin e një restoranti, pasi u konstatua duke ushtruar aktivitet në kundërshtim...

Lejuan organizimin e dasmave në kundërshtim me Aktin Normativ/ Pezullohen nga...

TIRANË, 21 gusht/ATSH/ Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu urdhëroi sot  ngritjen e një grupi kontrolli për nxjerrjen e përgjegjësive, pas...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA