Ballina Etiketimet Pice

Etiketim: pice

Pica ushqimi më i kërkuar në botë

ROMË, 24 janar /ATSH-ANSA/ - Ushqimi më i kërkuar në botë në Google është pica. Ky produkt renditet në vend të parë në 44...

SOFT NEWS – Di Maio dhe Masset hanë ”picën e miqësisë”!

ROMË, 4 mars /ATSH-ANSA/ - Ministri i Jashtëm, Luigi Di Maio hëngri sot një "picë miqësie" me ambasadorin francez, Christian Masset, një ditë pasi...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA