Ballina Etiketimet Parashikim

Etiketim: parashikim

Parashikimi i motit, e diel 9 maj 2021

TIRANË, 9 maj /ATSH/ Shërbimi Meteorologjik Ushtarak bën me dije se ditën e diel vendi  do të vijojë të mbetet nën ndikimin e masave ajrore...

Parashikimi i motit, e shtunë 8 maj 2021

TIRANË, 8 maj /ATSH/ Shërbimi Meteorologjik Ushtarak bën me dije se ditën e shtunë vendi do të ndikohet nga kushte të qëndrueshme atmosferike. Moti...

Parashikimi i motit, e mërkurë 5 maj 2021

TIRANË, 5 maj/ATSH/ Ditën e mërkure në vend do të ndikojnë masat ajrore relativisht të paqëndrueshme. Moti parashikohet kryesisht i vranet deri ne pasdite dhe...

Parashikimi i motit, e martë 4 maj 2021

TIRANË, 4 maj /ATSH/ Shërbimi Meteorologjik Ushtarak bën me dije se ditën e martë vendi do të ndikohet nga masa ajrore të qëndrueshme. Moti...

Parashikimi i motit, e hënë 3 maj 2021

TIRANË, 3 maj /ATSH/ Shërbimi Meteorologjik Ushtarak bën me dije se ditën e hënë vendi do të ndikohet nga masa ajrore të qëndrueshme. Moti...

Parashikimi i motit, e shtunë 1 maj 2021

TIRANË, 1 maj /ATSH/ Shërbimi Meteorologjik Ushtarak bën me dije se ditën e shtunë  vendi do të ndikohet nga masat ajrore të paqëndrueshme. Moti...

PS merr 74 mandate/ Rama ndan videon e parashikimit të saktë...

TIRANË, 28 prill/ATSH/ Parashikimi i rezultatit të zgjedhjeve të 25 prillit nga Kryeministri Edi Rama, gjatë takimit elektoral të datës 10 prill me banorë të...

Parashikimi i motit, e mërkurë 28 prill 2021

TIRANË, 28 prill /ATSH/Shërbimi Meteorologjik Ushtarak bën me dije se në vendin tonë ditën e mërkurë parashikohet të ketë mot kryesisht të kthjellët por...

Parashikimi i motit, e martë 27 prill 2021

TIRANË, 27 prill /ATSH/ Shërbimi Meteorologjik Ushtarak bën të ditur se për ditën e martë moti parashikohet me vranësira dhe kthjellime. Parashikohen reshje shiu...

Parashikim i motit, e hënë 26 prill 2021

TIRANË, 26 prill /ATSH/ Shërbimi Meteorologjik Ushtarak bën të ditur se ditën e hënë vendi ynë do të ndikohet nga masa ajrore të qëndrueshme...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA