Ballina Etiketimet Paper

Etiketim: Paper

Balla në Papër: Qeveria Rama e ka kthyer Shqipërinë në faktor...

TIRANË, 4 prill/ATSH/ Drejtuesi politik i Partisë Socialiste për qarkun e Elbasanit, Taulant Balla zhvilloi një takim me banorët e zonës së Paprit. Sa i...

Balla, takim me fermerët në Papër: Skema e subvencionit të naftës...

TIRANË, 27 janar/ATSH/ Drejtuesi politik i Partisë Socialiste për qarkun e Elbasanit, Taulant Balla zhvilloi një takim me fermerët në Papër. Gjatë bisedës, Balla i...

Kryemadhi takon banorë në Papër: Të fokusohemi tek shitja e produkteve...

TIRANË, 18 janar /ATSH/ Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi zhvilloi sot një takim me banorë të Paprit në Elbasan. Ajo u shpreh...

Dëmet nga tërmeti, Balla pranë familjes Vrapi në Papër: Festat e...

TIRANË, 14 dhjetor/ATSH/ Kryetari i grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla vizitoi familjen e Petrit Vrapit në Papër të Elbasanit, shtëpia e të...

Balla: Pas 30 qershorit do të rilindë edhe PD, por pasi...

TIRANË, 21 qershor/ATSH/- Kryetari i grupit parlamentar të Partisë Socialiste, njëherësh dhe drejtues politik i Qarkut të Elbasanit, Taulant Balla në një takim me...

Basha po punon kundër interesit të vendit

TIRANË, 20 qershor/ATSH-Maela Marini/ "Lulzim Basha po punon kundër interesit të vendit që Shqipëria dhe Maqedonia e Veriut të mos hyjë në BE", -...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA