Ballina Etiketimet Oshee

Etiketim: oshee

OSHEE: Niveli i arkëtimeve arrin 101.6%

TIRANË, 22 shtator /ATSH/- Operatori i Sistemit të Shpërndarjes (OSHEE) falë masave konsistente dhe një pune të vazhueshme ka arritur të ndryshojë sjelljen e konsumatorit...

Pas 10 vitesh mungese, rikthehet energjia në Teqenë e Luftinjës

TIRANË, 21 gusht/ATSH/ Pas 10 vitesh mungese energjie Teqeja e Baba Isufit, në Luftinjë, Tepelenë, do të furnizohet tani normalisht me energji elektrike. Lajmin e...

OSHEE: Kufizime energjie në disa zona në Tiranë

TIRANË, 14 gusht/ATSH/ Drejtoria Rajonale e OSHEE-së Tiranë vijon procesin e mirëmbajtjes së kabinave, sipas grafikut dhe planit të investimeve, për rritjen e sigurisë në...

Treguesit e 6-mujorit, OSHEE: Arkëtimet arrijnë në 33.4 miliardë Lekë

TIRANË, 6 gusht/ATSH/ Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike (OSHEE Sh.A) publikoi sot të dhënat bazë të aktivitetit 6-mujor, duke konfirmuar rrugën pozitive të...

Energjia – Ulet niveli i humbjeve në rrjet, rriten arkëtimet

TIRANË, 6 gusht/ATSH/ Treguesit e 6-mujorit të Operatorit të Shpërndarjes së Energjisë Elektrike tregojnë për vazhdimësinë pozitive të rimëkëmbjes së kompanisë, uljen e nivelit...

Investime në energji – OSHEE projekt të ri në rrjetin 20...

TIRANË, 27 korrik /ATSH/ - Operatori i Sistemit të Shpërndarjes së Energjisë Elektrike (OSHEE) po zgjeron investimet strategjike në drejtim të përmirësimit të shërbimit...

OSHEE punime në nënstacionin e Mëzezit për eliminimin e rrjedhjes së...

TIRANË, 25 korrik /ATSH/- Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike njoftoi se, për shkak të punimeve që do të kryejë ditën e mërkurë nga ora...

Moti i keq, OSHEE riparon defektet në Tepelenë, Memaliaj, Përmet e...

TIRANË, 24 korrik /ATSH/- Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike (OSHEE) po vijon punën për të rikthyer energjinë elektrike në disa zona të thella të...

Lezhë, 15 mijë banorë përfitojnë nga investimi i OSHEE-së në rrjet

TIRANË, 11 korrik/ATSH/ - Operatori i Sistemit të Shpërndarjes së Energjisë Elektrike (OSHEE) ka ndërhyrë me një investim konkret në zëvendësimin e rrjetit të...

Linja e re elektrike zgjidh problemin e tensionit të ulët në...

TIRANË, 10 korrik /ATSH/ - Operatori i Sistemit të Shpërndarjes së Energjisë Elektrike (OSHEE), ka përfunduar shtrimin e linjës së re të energjisë elektrike...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA