Ballina Etiketimet Oshee

Etiketim: oshee

Lezhë, 15 mijë banorë përfitojnë nga investimi i OSHEE-së në rrjet

TIRANË, 11 korrik/ATSH/ - Operatori i Sistemit të Shpërndarjes së Energjisë Elektrike (OSHEE) ka ndërhyrë me një investim konkret në zëvendësimin e rrjetit të...

Linja e re elektrike zgjidh problemin e tensionit të ulët në...

TIRANË, 10 korrik /ATSH/ - Operatori i Sistemit të Shpërndarjes së Energjisë Elektrike (OSHEE), ka përfunduar shtrimin e linjës së re të energjisë elektrike...

Investime të OSHEE, 1 miliardë lekë për ndërtimin e n/st Shëngjin...

TIRANË, 14 qershor /ATSH/- Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike (OSHEE sh.a.) po intensifikon punën për investime të reja në sektorin energjetik, duke siguruar...

Sezoni turistik, OSHEE instalon nënstacionin e lëvizshëm në Borsh 

TIRANË, 10 qershor /ATSH/ - Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike (OSHEE) përfundoi instalimin dhe vendosjen në punë të nënstacionit mobile në zonën e...

FOTO/ OSHEE, masa për sezonin turistik

TIRANË, 6 qershor /ATSH/ - Operatori i Sistemit të Shpërndarjes së Energjisë Elektrike (OSHEE) këtë sezon veror ka rritur intensitetin e monitorimit dhe po...

Sezoni veror, OSHEE masa për të garantuar furnizimin me energji elektrike

TIRANË, 31 maj /ATSH/ - Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike, (OSHEE) po kryen punime në nënstacionet e Himarës dhe Palasës në jug të...

OSHEE ul më tej humbjet, arkëton 17.8 miliardë lekë

TIRANE, 2 Maj/ATSH/-Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike (OSHEE) njoftoi sot se niveli i humbjeve gjatë 3-mujorit të parë të vitit vijojnë rënien për...

40 milionë euro investim në rrjetin energjetik, ulen humbjet rriten arkëtimet

https://www.facebook.com/edirama.al/videos/10155773192461523/ TIRANË, 1 maj/ATSH/- Përmirësimi i furnizimit me energji elektrike për qytetarët ka qenë një prej prioriteteve të qeverisë në këto 4 vite. Rritje të arkëtimeve...

Reshjet, i gjithë vendi po furnizohet normalisht me energji

TIRANË, 8 Mars/ATSH/ - Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike bën të ditur se pavarësisht reshjeve të dendura që kanë përfshirë të gjithë vendin...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA