Ballina Etiketimet Negativ

Etiketim: negativ

FINLANDË – Marin rezulton negative për COVID-19

HELSINKI, 18 tetor /ATSH-DPA/ - Pasi u largua nga samiti i BE-së në Bruksel, kryeministrja e Finlandës, Sanna Marin, doli negative për koronavirusin e...

UASHINGTON – Biden negativ për COVID-19

UASHINGTON, 2 tetor /ATSH-DPA/ - Kandidati i Demokratëve për president, Joe Biden dhe gruaja e tij kanë dalë negativë për koronavirusin e ri, njoftoi...

KROACI – Pompeo: Negativ me COVID-19

DUBROVNIK, 2 tetor /ATSH-AFP/ - Kreu i diplomacisë amerikane, Mike Pompeo deklaroi sot se kishte rezultuar negativ me COVID-19, pas njoftimit nga presidenti amerikan,...

ITALI – Test COVID-19 i detyrueshëm për udhëtarët nga Franca

ROMË, 21 shtator /ATSH-AFP/ - Italia do t'u detyrojë të gjithë udhëtarëve, që vijnë nga disa rajone franceze, një test negativ për COVID-19 para...

SHBA – Trump rezulton negativ pasi punonjësi i Shtëpisë së Bardhë...

UASHINGTON, 7 maj /ATSH-DPA/ - Një anëtar i ushtrisë amerikane i cili ka marrëdhënie të afërt pune me presidentin, Donald Trump rezultoi pozitiv ndaj...

AFGANISTAN – Ghani rezulton negativ ndaj COVID-19

KABUL, 21 prill /ATSH-DPA/ – Presidenti afgan, Ashraf Ghani dhe zonja e parë, rezultuan negativë në testin e koronavirusit, njoftuan zyrtarët, pas raporteve për...

BM – Johnson rezulton negativ ndaj COVID-19

LONDËR, 13 prill /ATSH/ - Kryeministri i Britanisë së Madhe, Boris Johnson rezultoi negativ ndaj koronavirusit, para se të largohej dje nga spitali, deklaroi...

COVID-19 – Kancelarja Merkel rezulton negative edhe në testin e tretë

BERLIN, 30 mars /ATSH- DPA/- Kancelarja gjermane, Angela Merkel, mund të qetësojë tashmë pasi edhe në provën e tretë ajo nuk rezultoi me COVID-19. "Kancelarja...

Shërohet nga COVID-19/ Testi i dytë konfirmon negativ kontaktin e parë...

TIRANË, 20 mars/ATSH/ Kryeministri Edi Rama njoftoi sot në mbrëmje se “testi i dytë konfirmon negativ kontaktin e parë të pacientit zero”. Kreu i qeverisë...

SHBA – Shtëpia e Bardhë: Trump rezulton negativ nga COVID-19

UASHINGTON, 15 mars /ATSH-ANSA/ - Presidenti amerikan Donald Trump rezulton negativ për testin e koronavirusit, deklaroi Shtëpia e Bardhë. "Një javë pas darkës me delegacionin...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA