Ballina Etiketimet Ministri e brendshme

Etiketim: Ministri e brendshme

Minimizimi i rasteve të azilkërkimit, zv.ministri i Brendshëm pret zyrtarin e...

TIRANË, 19 tetor/ATSH/ Zëvendësministri i Brendshëm, Andi Mahila priti dje në një takim zyrtar Sekretarin e Shtetit për Azilin dhe Migracionin të Belgjikës, Sammy...

Çuçi: Luftë e vazhdueshme për sundimin e ligjit

TIRANË, 16 shtator/ATSH/ Ministri i Brendshëm, Bledi Çuçi, prezantoi sot programin për sigurinë, gjatë seancës për votimin e qeverisë së re. “Udhërrëfyesi ynë në këtë...

Shkelje të rregullave të prokurimit publik/ SPAK arreston 9 zyrtarë dhe...

TIRANË, 10 korrik/ATSH/- Prokuroria e Posaçme Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar (SPAK) ka arrestuar 9 zyrtarë dhe ish-zyrtarë të Ministrisë së Brendshme për...

Lleshaj prezanton forcat “Shqiponja” në Kukës: Investimet në siguri dhe rend,...

TIRANË, 10 shtator/ATSH-A. Fortuzi/ Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, ka prezantuar të enjten në mëngjes në Kukës forcat "Shqiponja", duke theksuar se investimi në...

Procedimi i punonjësve të policisë/Lleshaj: 177 efektivë në 7 muaj të...

TIRANË, 13 gusht/ATSH/ Gjatë 7-mujorit të parë të vitit 2020 janë proceduar 177 punonjës policie, mbi 3-fishin e punonjësve të policisë të proceduar 7...

Qytetarët besim solid tek Policia e Shtetit, 4-fishim i thirrjeve tek...

TIRANË, 8 gusht/ATSH/- Besueshmëria e qytetarëve tek Policia e Shtetit është rritur dhe është solide dhe kjo dëshmohet edhe nga katërfishimi i thirrjeve në...

5 Maji/ Lleshaj: Të përkushtuar që vepra e tyre të vijohet...

TIRANË, 5 maj/ ATSH-A. Fortuzi/ Ministria e Brendshme dhe Policia e Shtetit kanë përkushtim të plotë që vepra e punonjësve të policisë të rënë...

Shkodra, qarku i dytë më i prekur nga COVID-19, Lamallari: Qytetarët...

TIRANË, 13 prill/ATSH-A. Fortuzi/-Çdo qytetar duhet të bëhet pjesë e zgjidhjes së situatës duke zbatuar masat e sigurisë dhe duke mbrojtur  kështu shenjtërinë e...

COVID-19/ Lleshaj: Do thellojmë masat e sigurisë në Shkodër, jemi në...

TIRANË, 6 prill/ATSH- A. Fortuzi/ Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, ka udhëtuar të hënën drejt Shkodrës, ku ka theksuar se do ketë thellim të...

Mbështetja për Rindërtimin, Voda: Sakrificat e institucioneve dhe qytetarëve, histori e...

TIRANË, 18 shkurt/ATSH-Arbi Fortuzi/-Një ndjesi lumturie dhe krenarie nga lajmi i mbrëmshëm nga Konferenca e Donatoreve për shumën 1.15 miliard euro në ndihmë të...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA