Ballina Etiketimet Mesazh ngushellimi

Etiketim: mesazh ngushellimi

Ndarja nga jeta e Aneta Ramës/ Urdhri i Stomatologut: Humbëm një...

TIRANË, 1 gusht/ATSH/ Presidenti i Urdhrit të Stomatologut të Shqipërisë, Nikoll Deda i shprehu sot ngushëllimet familjes, miqve, kolegëve dhe Kryeministrit Edi Rama, për...

Humbi betejën me infeksionin COVID-19, Gjonaj: Marinaj njihej për ndihmën që...

  TIRANË, 24 mars/ATSH/ 49 vjeçari nga Puka, Ndue Marinaj i cili e humbi betejën me infeksionin COVID-19 ditën e sotme, njihej për ndihmën që...

Ndahet nga jeta vajza e Abaz Kupit, Basha: Aktiviste e radhës...

TIRANË, 4 tetor/ATSH/- Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, shprehu sot ngushëllimet për ndarjen nga jeta të Hyrije Kupit, vajzës së Abaz Kupit, të...

Meta ngushëllime familjes së Fehmi Telegrafit: Krenoheshim me sukseset e tij

TIRANË, 4 gusht/ATSH/- Presidenti Ilir Meta shprehu sot ngushëllimet për ndarjen nga jeta të Profesor Fehmi Telegrafit, një prej ikonave dhe autoriteteve të zhvillimit...

Zarife Hasanaj, dëshmorja e dytë shqiptare në misionet e Aleancës

TIRANË, 6 maj /ATSH/ - Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka dërguar sot një mesazh ngushëllimi për ndarjen nga jeta e efektives së...

Zyrtarët shqiptarë, mesazhe ngushëllimi për ndarjen nga jeta të zv.ministrit të...

TIRANË, 26 janar/ATSH/ Zyrtarë të lartë shqiptarë shprehën sot ngushëllimet për ndarjen e parakohshme nga jeta të zëvendësministrit të Diasporës në Kosovë, Arian Daci. Presidenti...

Pacolli: Bushi ktheu shpresën e shqiptarëve të Kosovës

PRISHTINE, 1 dhjetor /ATSH/ -Ministri i Punëve të Jashtme i Kosovës Behgjet Pacolli e quajti lajm thellësisht pikëllues për secilin, vdekjen e ish-presidentit amerikan...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA