Ballina Etiketimet Mema

Etiketim: Mema

Ekipet përfaqësuese rajonale, Mema: Këta fëmijë janë e ardhmja kuqezi

TIRANË, 29 qershor/ATSH/ Ekipet përfaqësuese të zyrës rajonale të Tiranës zhvilluan sot seancën stërvitore të radhës me ekipin e U-13, U-14, U-15 ku ishin...

Kandidati i PS do të sjellë vlerë të shtuar në bashkinë...

TIRANË, 8 qershor/ATSH/ - Kryeministri Edi Rama e ka cilësuar kandidatin për bashkinë e Çorovodës, Adriatik Mema një vlerë të shtuar dhe një mënyrë...

2 mijë djem e vajza, pjesë e strukturave, Veliu: Policia, fytyrë...

TIRANË, 4 Mars /ATSH/ - Policimi i kohëve moderne, kërkon polici inteligjente me njerëz inteligjentë. Drejtori i Akademisë së Sigurisë, Bilbil Mema në eventin “Në...

Zyrtare/ “Tirana” prezanton mbrojtësin e ri, Jurgen Goxah

TIRANË, 28 janar/ATSH- A. Fortuzi/- “Tirana” ka arritur marrëveshjen dhe ka prezantuar mbrojtësin e ri të saj. Bëhet fjalë për Jurgen Goxhan, i cili...

Sot dita e derbit “Partizani”- “Tirana”

TIRANË, 30 nëntor/ ATSH-A. Fortuzi/- Kryeqyteti i Shqipërisë sot do të jetë i mbërthyer nga emocionet e derbit “Partizani”- “Tirana”, që do të luhet...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA