Ballina Etiketimet Mbyllje

Etiketim: mbyllje

Mbyllja e basteve, 500 milionë euro do t’u kthehen familjeve shqiptare

TIRANË, 16 nëntor/ATSH/- "500 milionë euro nuk do të shkojnë më për llumin, por do të mbeten në familje për konsum normal, si dhe...

Mbyllja e basteve godet krimin në vatrën e vet më aktive

TIRANË, 25 tetor/ATSH-Maela Marini/ "Mbyllja e pikave të basteve dhe kazinove mbron fëmijët, familjet dhe ekonominë dhe godet krimin në një nga vatrat e...

Rama: “Ndalimi i bixhozit” të enjten në Kuvend, mesazh i qartë...

TIRANË, 23 tetor/ATSH/ Kuvendi i Shqipërisë do të votojë të enjten për projektligjin për ndalimin e bixhozit, si një mesazh i qartë ndaj krimit...

Në Francë, Itali e Gjermani, burg për hapjen e pikave të...

TIRANË, 22 tetor/ATSH-Maela Marini/ "Në vendet më të forta e më të zhvilluara të Europës, si në Francë, në Itali apo në Gjermani shkon në...

Mbyllja e basteve, 700 milionë euro jo më në xhepin e...

https://www.facebook.com/Agjencia.Telegrafike.Shqiptare/videos/321402338455172/ TIRANË, 22 tetor/ATSH-Maela Marini/ Aktiviteti i bixhozit në Shqipëri financohet në një masë të madhe nga krimi i organizuar dhe ky është një komponent shumë...

Mbyllja e pikave të basteve dhe kazinove, të enjten në Kuvend

https://www.facebook.com/Agjencia.Telegrafike.Shqiptare/videos/1927896187295213/ TIRANË, 22 tetor/ATSH-Maela Marini/ Të enjten Parlamenti do të votojë për mbylljen e pikave të basteve dhe të kazinove 1 janarin e vitit të...

Mbyllja e basteve, mazhoranca i ka votat

TIRANË, 12 tetor/ATSH-Maela Marini/ "Këtë herë ne i kemi votat për të miratuar mbylljen e lokaleve të basteve dhe zhvendosjen nga zonat e banuara të...

Nga 1 janari 2019, asnjë kazino elektronike në qendrat e banuara

TIRANË, 10 tetor/ATSH/ Kazinotë elektronike, nga 1 janari 2019 nuk do të ekzistojnë më në qendrat e banuara. Në zbatim të ligjit për "Lojërat e...

SOFT NEWS – Një revistë sporti drejt mbylljes së aktivitetit………për 100...

LION, 28 shtator /ATSH-AFP/ - Revista ''Planet Lyon'' dedikuar skuadrës së futbollit të ''Olimpikut të Lionit'' rrezikon të falimentojë dhe themeluesi i saj është...

Sezoni turistik, mbyllen 10 subjekte që nuk përmbushnin kriteret higjieno-sanitare

TIRANË, 26 gusht/ATSH/ - Në kuadër të inspektimeve në zonat turistike, Inspektorati Shtetëror Shëndetësor ka realizuar deri tani 2968 inspektime, duke marrë 20 masa...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA