Ballina Etiketimet Lukaku

Etiketim: lukaku

FUTBOLL – Ronaldo, Immobile e Lukaku në ”luftë” për golashënuesin më...

ROMË, 8 qershor /ATSH-ANSA/-  Një ''luftë'' për golin e fundit është ajo mes sulmuesve kryesorë të Serisë A pothuaj në fund të kampionatit. Pritet të...

“Inter” në hall, pas Sanchez dëmtohet dhe Politano

TIRANË, 7 nëntor/ATSH-Arbi Fortuzi/ Humbja me “Borussia Dortmund” të martën në mbrëmje, në kuadër të javës së katërt të Ligës së Kampionëve, nuk është...

Inter debuton sot ndaj Lecce-s/ Conte lë jashtë Icardin, Lukaku titullar

TIRANË, 26 Gusht /ATSH/ - Interi i Antonio Contes debuton sot në San Siro në orën 2045 përballë Lecce-s, e sapongjitur në Serinë A. Kjo...

Tifozët zikaltër të çmendur pas Lukakut, e presin si hero në...

TIRANË, 8 Gusht /ATSH/ - Shumë tifozë të Interit, “pushtuan aeroportin Malpensa të Milanos për të pritur blerjen më të re në sulmin zikaltër,...

Arrihet marrëveshja, “Interi” merr Lukakun nga “Manchester United”

TIRANË, 8 Gusht /ATSH/ -Manchester United ka pranuar ofertën e fundit të Interit për Romelu Lukakun me sulmuesin belg që në orët e ardhshme...

Lukaku, “Juventus” kërkon marrëveshje tjetër me “United”

TIRANË, 6 gusht/ATSH/- “Juventus” nuk ndalet së kërkuari Romelu Lukaun e “Manchester United”. Pas dështimit të tratativës për shkëmbimin mes sulmuesit bleg dhe atij...

“Inter”-Dzeko, Marotta gati 20 milionë euro për të bindur “Romën”

TIRANË, 3 gusht/ATSH/- “Inter” ka nisur “sulmin” për të siguruar sulmuesin e “Romës” Edin Dzeko, për të cilin Drejtori i Përgjithshëm i “Interit” Beppe...

Icardi ultimatum “Interit”: Nëse nuk transferohet te “Juventus”, qëndron te zikaltërit

TIRANË, 1 gusht/ATSH/- Mauro Icardi i ka vendosur ultimatum “Interit”, duke kërkuar transferimin te “Juventus”, në këtë kundërt, sulmuesi do të qëndrojë te zikaltërit. Siç...

“Juventus” pranë shkëmbimit të Dybala me Lukaku, “Inter” kërkon Cavanin dhe...

TIRANË, 31 korrik /ATSH/ - Romelu Lukaku është tashmë shumë pranë kalimit te Juventusit, duke qenë se bardhezinjtë dhe “djajtë e kuq” kanë rënë...

FUTBOLL – Solskjaer: Lukaku nuk shkon tek Inter

ROMË, 19 korrik /ATSH-ANSA/ - Lukaku nuk është gati, për këtë arsye nuk do të thërritet për ndeshjen e nesërme, deklaroi trajneri i “Mançester...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA