Ballina Etiketimet Levizje

Etiketim: levizje

Nesër deri në orën 11:00 dalin vetëm nënat me fëmijë deri...

TIRANË, 18 prill/ATSH/ Kryeministri Edi Rama njoftoi se "nesër në qendrat urbane do të dalin në këmbë deri në orën 11.00, vetëm nënat me...

Së shpejti, gati aplikimi për lëvizjet me makinë private për të...

TIRANË, 14 prill/ATSH-Maela Marini/ Kryeministri Edi Rama deklaroi sot se "për lëvizjet me automjetet private për ata që janë në punë ne po bëhemi...

ATSH sjell pamje/ Rruga “Ali Demi” në kryeqytet e zbrazët, qytetarët...

TIRANË, 9 prill/ATSH/ Rrugët e kryeqytetit vijojnë të jenë të boshatisura pas orës 13:00 nga njerëzit dhe automjetet në kuadër të masave për parandalimin...

Apel qytetarëve të mos lëvizin pa autorizim: Masat e reja ndëshkimore...

TIRANË, 6 prill/ATSH/ Kryeministri Edi Rama u bëri apel sot qytetarëve të mos lëvizin pa autorizim, ndërsa paralajmëroi se "masat e reja ndëshkimore, të...

SHBA – Pentagoni ngrin çdo lëvizje të parashikuar në botë në...

UASHINGTON, 26 mars /ATSH-AFP/ - Pentagoni njoftoi ngrirjen për dy muaj të çdo lëvizjeje të parashikuar në botë, duke përfshirë vendosjen dhe riatdhesimin e...

KINË – Hiqet kufizimi i lëvizjeve në Wuhan

PEKIN, 24 mars /ATSH-AFP/ - Qyteti kinez i Wuhanit, djepi i epidemisë nga COVID-19 do të heqë më 8 prill masat shtrënguese për lëvizjen...

BRUKSEL – Von der Leyen: Të ruajmë lëvizjen e lirë të...

BRUKSEL, 23 mars /ATSH/-Zona e Shengenit në Evropë është zona më e madhe pa kufij në botë, por përpjekjet për të kufizuar përhapjen e...

COVID-19/ Ndryshon nga nesër regjimi i lëvizjes, gjithë aktiviteti i punës...

TIRANË, 20 mars/ATSH/ Kryeministri Edi Rama bëri të ditur sot se “nga nesër regjimi i lëvizjes ndryshon, sepse nuk kemi asnjë orë e jo...

“Covid-19” – Policia apel qytetarëve që lëvizin me mjete private për...

  TIRANË, 17 mars/ATSH/ Policia e Shtetit i bëri apel sot qytetarëve që duan të lëvizin kryesisht për punë me mjete private në oraret 06:00-08:00...

MEPJ: Pasaporta do konsiderohet e vlefshme edhe nëse mbaron afati këto...

TIRANË, 15 mars/ATSH/ - Ministria për Europën dhe Punët e Jashtme ka njoftuar sot situatën e përgjithshme, që pas shfaqjes së COVID-19, në Shqipëri. MEPJ...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA