Ballina Etiketimet Levizje

Etiketim: levizje

BUDAPEST – Edhe Hungaria heq kufizimet, por me kushte

BUDAPEST, 16 maj /ATSH-DPA/- Kufizimet për lëvizjen e banorëve të Budapestit do të hiqen duke filluar nga javën tjetër, deklaroi kryeministri Viktor Orban, duke...

COVID-19/ Ambasada gjermane: Zgjatje e kufizimeve të përkohshme të udhëtimeve, deri...

TIRANË, 15 maj/ATSH/ Qeveria Federale e Gjermanisë ka marrë vendimin për të ndjekur rekomandimin e e Komisionit Europian të datës 8 maj 2020 që...

VIDEO/ Fieri gjallërohet nga fëmijët, qytetarët respektojnë fashat orare

TIRANË, 10 maj/ATSH/ Banorët e Fierit respektuan sot fashat orare të lëvizjes së vendosura për të moshuarit dhe më pas për prindërit me fëmijë...

Banorët e Fierit respektojnë fashat orare të lëvizjes, qyteti për të...

TIRANË, 2 maj/ATSH/ Banorët e Fierit respektuan sot fashat orare të lëvizjes së vendosura për të moshuarit dhe më pas për prindërit me fëmijë. Në...

FOTO-VIDEO/ Tirana dedikuar nënave dhe fëmijëve

TIRANË, 26 prill/ATSH/ Rrugët dhe sheshet e vendit paraditen e sotme ishin të dedikuara vetëm për lëvizjen e nënave me fëmijë deri në 10...

Policia mbrojtje e monitorim në “zonat e gjelbra”, Rama: Mundësi dhe...

TIRANË, 25 prill/ATSH/ Policia e Shtetit po përgatitet për mbrojtjen dhe monitorimin e "zonave të gjelbra", ku prej ditës së hënë do të lehtësohet...

Fasha orare për pensionistët/ Rama: Sa shumë shembuj qytetarie prej tyre...

TIRANË, 25 prill/ATSH/ Pensionistët kanë pasur mundësi sërish këtë të shtunë të lëvizin lirisht brenda një fashe orare të përcaktuar vetëm për ta. "Sa shumë...

Zonat e gjelbra ku nga 27 prilli do të ketë lehtësim...

TIRANË, 24 prill/ATSH/ Kryeministri Edi Rama publikoi sot zonat e gjelbra ku nga e hëna, 27 prill, do të ketë një lehtësim të posaçëm...

Nga sot lejedaljet për arsye shëndetësore përmes e-Albania, qytetari duhet të...

TIRANË, 20 prill/ATSH/ Kryeministri Edi Rama informoi sot qytetarët se nga sot në "e-Albania" do të lëshohen edhe lejedaljet për arsye shëndetësore, ndërsa paralajmëroi...

Leje për mjet për punë në e-Albania/ Çfarë duhet të dinë...

  TIRANË, 19 prill/ATSH/ Përmes portalit e-Albania u është dhënë sot përgjigje pyetjeve më të shpeshta nga qytetarët për lejet që nevojiten për mjetin e...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA