Ballina Etiketimet Kukesi

Etiketim: Kukesi

Video/ “Kukësi” siguron portën, nënshkruan Angelo Tafas

TIRANË, 4 gusht/ATSH/ Skuadra e "Kukësit" ka prezantuar përmes një videoje blerjen më të re, Angelo Tafas, portierin e talentuar i cili vjen nga...

VIDEO/ Vijojnë punimet për stadiumin e ri të Kukësit sipas parametrave...

TIRANË, 28 qershor /ATSH/ Punimet për stadiumin e ri të Kukësit nuk janë ndërprerë edhe pse kanë ndodhur situata të vështira, siç ishte tërmeti...

Superliga, “Kukësi” zgjedh “Air Albania” për supersfidën ndaj “Tiranës”

TIRANË, 18 shkurt/ATSH-A. Fortuzi/-"Kukësi" ka zgjedhur "Air Albania Stadium" për supersfidën e javës së 23-të të superligës ndaj "Tiranës". Kryesuesit e Superligës kanë vendosur të...

Superliga/ “Kukësi” nuk përfiton nga barazimi i “Tiranës”, “Partizani” triumfon në...

TIRANË, 17 shkurt/ATSH-A. Fortuzi/-  "Kukësi" kryesues nuk ka shkuar më shumë se një barazim 1-1 ndaj "Bylisit" në Ballsh duke mos përfituar nga barazimi...

“Kukësi” rikthehet në krye, fiton 3-1 përballë “Laçit”

TIRANË, 8 shkurt/ATSH-A. Fortuzi/- "Kukësi" ka fituar me rezultatin 3-1 në "Elbasan Arena" përballë "Laçit", në ndeshjen e vlefshme për javën e 21 të...

Spektakël në “Elbasan Arena”, Partizani mposht 4-2 Kukësin dhe fiton Superkupën

TIRANË, 19 Gusht /ATSH/ -Partizani ka arritur të fitojë Superkupën e Shqipërisë duke mposhtur me rezultatin 4-2 Kukësin. Ndeshja e zhvilluar në “Elbasan Arena” dhuroi...

FUTBOLL- “Kukësi” shkarkon trajnerin Ernest Gjoka pas eliminimit nga Europa League

TIRANË, 19 korrik /ATSH/ "Kukësi" ka shkarkuar trajnerin Ernest Gjoka pas eliminimit të mbrëmshëm në Europa League ndaj hungarezëve të Debrecenit. Lajmin e bën të...

Safet Gjici udhëheq me rezultat të thellë garën në bashkinë Kukës

TIRANË, 1 korrik /ATSH/ - Në bashkinë e Kukësit vijon procesi i numrit të votave ku nga 88 kuti janë numëruar deri më tani...

Kukësi që duam, takime derë më derë për Safet Gjicin dhe...

TIRANË, 23 qershor /ATSH/ Vajzat dhe gratë janë gjithmonë një forcë e pazëvendësueshme në politikë. Çdo ditë ato janë në terren duke trokitur në...

Gjici: T’i kthejmë bashkinë qytetarëve, projekte për zhvillimin e Kukësit

TIRANË, 22 qershor/ATSH-Maela Marini/ "Qeveria e ka kthyer vëmendjen tek Kukësi, por tani ka ardhur koha të bëjmë gjithçka për t'ia kthyer bashkinë qytetarëve,...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA