Ballina Etiketimet Kukesi

Etiketim: Kukesi

Gjici: T’i kthejmë bashkinë qytetarëve, projekte për zhvillimin e Kukësit

TIRANË, 22 qershor/ATSH-Maela Marini/ "Qeveria e ka kthyer vëmendjen tek Kukësi, por tani ka ardhur koha të bëjmë gjithçka për t'ia kthyer bashkinë qytetarëve,...

“Kukësi” zyrtarizon transferimin e Valdet Ramës

TIRANË, 31 Janar ATSH/ - "Kukësi" ka zyrtarizuar marrëveshjen me Valdet Ramën, ish-mesfushorin e Kombëtares shqiptare, i cili ka nënshkruar kontratën me skuadrën nga...

Largohet nga “Kukësi” Donjet Shkodra, “Tirana” në sulm për mesfushorin

TIRANË, 7 janar/ATSH-A. Fortuzi/ - Donjet Shkodra nuk është më një futbollist i “Kukësit”. Lojtari dhe klubi kanë zyrtarizuar tashmë prishjen e kontratës. “Tirana” duket...

Rama: Në zgjedhjet vendore do të fitojmë edhe bashkinë e Kukësit

TIRANË, 31 dhjetor 2018 /ATSH/ - Gjatë bashkëbisedimit me gazetarët në konferencën e fundvitit, Kryeministri Edi Rama tha sot se Partia Socialiste do t'i...

Champions League/ Kukësi përballë Qarabag në “Loro Boriçi”

TIRANË, 25 Korrik /ATSH/ -Kukësi vijon sonte në orën 19:00 aventurën e tij në Champions League. Përpara skuadrës së drejtuar nga trajneri Cungu do të...

Champions- Kukësi nis aventurën europiane ndaj maltezëve të Valletas

TIRANË, 11 Korrik /ATSH/ - Kukësi do të nisë sot në mbrëmje misionin europian me shpresën që këtë vit të shkojë deri në grupet...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA