Ballina Etiketimet Kazino

Etiketim: kazino

Revolucion shëndetësor në një kazino të Las Vegasit

LAS VEGAS, 2 tetor /ATSH-ANSA/ - Një revolucion shëndetësor në Las Vegas, ku në një kazino ka mbërritur rasti i parë i ndalimit të...

SOFT NEWS – Një ”Las Vegas” i ri në Detin e...

MOSKË, 28 tetor /ATSH-ANSA/ - Kryeministri rus, Dmitry Medvedev nënshkroi dekretin që urdhëronte themelimin e një Bregu të Artë në Jaltë, në Krime, në...

SHBA – Indigjenët përurojnë hotelin ”kitarë”

HOLLIVUD, 25 tetor /ATSH-AFP/ - Me formën e tij madhështore si kitarë elektrike, hoteli dhe kazinoja e re “Hard Rock” është sfida e fundit...

FOTO/ Rruga “Asim Vokshi” në Tiranë pa pika bastesh

TIRANË, 3 janar/ATSH/- Në ditën e tretë të hyrjes në fuqi të ligjit për mbylljen e pikave të basteve sportive, kazinove elektronike dhe të...

Hyn në fuqi ligji, Shqipëria pa baste dhe kazino

TIRANË, 1 janar /ATSH/- Sot hyri në fuqi ligji për mbylljen e pikave të basteve sportive dhe kazinove elektronike, në të gjithë vendi Vendimi i...

Mbyllja e pikave të basteve dhe kazinove, të enjten në Kuvend

https://www.facebook.com/Agjencia.Telegrafike.Shqiptare/videos/1927896187295213/ TIRANË, 22 tetor/ATSH-Maela Marini/ Të enjten Parlamenti do të votojë për mbylljen e pikave të basteve dhe të kazinove 1 janarin e vitit të...

Nga 1 janari 2019, asnjë kazino elektronike në qendrat e banuara

TIRANË, 10 tetor/ATSH/ Kazinotë elektronike, nga 1 janari 2019 nuk do të ekzistojnë më në qendrat e banuara. Në zbatim të ligjit për "Lojërat e...

Mediet e huaja jehonë vendimit të qeverisë për kazinotë

TIRANË, 10 tetor /ATSH/ - Edhe sot mediet e huaja i kanë bërë jehonë vendimit të qeverisë shqiptare për mbylljen e të gjitha kazinove...

Kazinotë larg zonave të urbanizuara – Ahmetaj: Nuk ka asnjë shans...

TIRANË, 13 shtator/ATSH/ - Nga 1 janari 2019 kazinotë elektronike do të largohen nga qendrat e banuara, ndërsa bastet sportive do të jenë në...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA