Ballina Etiketimet Kandidat

Etiketim: kandidat

Xhakolli: Pas 30 qershorit, projekte strategjike për t’i kthyer ngjyrat Pogradecit

  TIRANË, 23 qershor/ATSH/ "Pogradeci ka nevoja urgjente dhe strategjike për të cilat kam gati një program". Kështu ka deklaruar në një intervistë për ERTV nga...

Pas 30 qershorit do t’ia kthejmë bashkinë e Beratit qytetarëve

TIRANË, 21 qershor/ATSH/- Në 4 vjet Berati është lënë pas dore dhe pas 30 qershorit do t’ia kthejmë bashkinë qytetarëve. Kështu u shpreh sot kandidati...

Modeli fantastik i transformimit të Pazarit të Vjetër, potencial turistik për...

TIRANË, 19 Qershor /ATSH/ - Kandidati i Partisë Socialiste për Bashkinë e Korçës, Sotiraq Filo zhvilloi takime me banorët e lagjes 7. “Modeli fantastik i...

Pukë, Gjonaj: Askush nuk do të mund të prekë apo të...

TIRANË, 19 Qershor /ATSH/ - Kandidati i Partisë Socialiste për Bashkinë e Pukës, Gjon Gjonaj ka zhvilluar një takim me banorët e Gjegjanit. Gjonaj shoqërohej...

Tiranë, Skënderi: Transferim i stacionit të helikopterëve

TIRANË, 14 qershor /ATSH/ - Kandidati i Bindjes Demokratike për bashkinë e Tiranës, Arben Skënderi vijon fushatën e takimeve, këtë herë në zonën e...

Gjici: Kompanitë minerare, jo më “gjoba xhepi”, bashkëpunim për investime

TIRANË, 14 qershor /ATSH/ - Kandidati i Partisë Socialsite për bashkinë e Kukësit, Safet Gjici ka takuar banorët e Malziut, ku tha, se kompanitë...

Malësi e Madhe/ Brenda qershorit përfundon rruga e fshatit “Fundi i...

TIRANË, 14 qershor /ATSH/ - Brenda muajit qershor do të përfundojë rruga e fshatit "Fundi i Brinjës", kjo rrugë do të sjellë lehtësimin e...

Elbasan, Llatja: Gjithëpërfshirja sociale, kryefjalë e ndryshimeve pozitive për 4 vitet...

TIRANË, 14 qershor /ATSH/ - “Gjithëpërfshirja sociale do të jetë kryefjalë e ndryshimeve pozitive dhe te prekshme në bashkinë e Elbasanit për 4 vitet...

Korçë/ Filo inspekton punimet në rikonstruksionin e dy rrugëve

TIRANË, 14 qershor /ATSH/ - Kandidati i Partisë Socialiste, në bashkinë e Korçës, Sotiraq Filo ka inspektuar punimet për rikonstruksionin e rrugëve "Vangjel Dhamo"...

Korçë, Filo: Ndriçim, gjelbërim dhe rikonstruksion të rrugëve në zonat rurale

TIRANË, 12 qershor /ATSH/ - Kryetari i bashkisë së Korçës dhe njëkohësisht kandidati i Partisë Socialiste, për një tjetër mandat në krye të kësaj...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA