Ballina Etiketimet Harte

Etiketim: harte

Investimet e 2 viteve të fundit po nxjerrin Lezhën nga harta...

TIRANË, 12 janar/ATSH/ Prefekti i qarkut të Lezhës, Gjok Jaku informoi se sot sipërfaqja me prezencë uji është ulur me 50%, çka tregon për...

AUSTRI – 21 rajone të reja si zona rreziku shumë të...

VJENË, 22 tetor /ATSH-DPA/ - Harta zyrtare COVID-19 e Austrisë kaloi ndjeshëm në të kuqe sot në mbrëmje, kur 21 rajone të reja u...

SUEDI – Italia dhe Austria me të kuqe në hartën europiane...

STOKHOLM, 22 tetor /ATSH-AFP/ - Italia dhe Austria iu bashkuan sot shumë vendeve të BE-së, të renditura me të kuqe në variantin e përditësuar...

COVID-19 – ECDC: Mbi 50% e BE-së me të kuqe në...

STOKHOLM, 15 tetor /ATSH-AFP/ - Shtatëmbëdhjetë nga 27 vendet në BE, së bashku me Britaninë e Madhe, janë renditur me të kuqe në hartën...

Shkencëtarët publikojnë hartën më të madhe 3D të Universit

OHAIO, 21 korrik /ATSH-AA/ - Shkencëtarët kanë publikuar hartën më të madhe tredimensionale të Universit të krijuar ndonjëherë. Sipas një deklarate të lëshuar në faqen...

Harta e të prekurve zgjerohet në 5 qytete, Ministria e Shëndetësisë...

TIRANË, 15 prill/ATSH/ Harta e të prekurve nga COVID-19 është zgjeruar në Tiranë, Kukës, Krujë, Elbasan dhe Korçë. Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale u...

Harta e të prekurve me COVID-19 zgjerohet në Tiranë, Shkodër, Durrës...

TIRANË, 13 prill/ATSH/ Harta e të prekurve nga COVID-19 është zgjeruar në Tiranë me 6 raste, Shkodër 13 raste, Durrës me 1 rast dhe...

Mixmag: DJ shqiptarë gjithçka që Tirana të futet në hartën e...

TIRANË, 23 mars /ATSH/ - DJ shqiptarë po punojnë fort për ta futur Tiranën në hartën e përbotshme të muzikës dance, shkruan mixmag.net. ''Mixmag'' është...

Shqipëria jashtë hartës së drogës, Lamallari: Qeveria mbajti premtimin

TIRANË, 13 shkurt/ATSH/ - Fenomeni i mbjelljes së lëndëve narkotike në Shqipëri gjatë vitit 2018 ka shënuar një reduktim drastik. Zv/ministri i Brendshëm, Besfort Lamallari në...

Lezha me hartë të re turistike

TIRANË, 8 gusht/ATSH/- Tashmë çdo vizitor vendas apo turist i huaj që ka interes për t'u njohur me historinë, kulturën apo turizmin religjioz të...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA