Ballina Etiketimet FSHF

Etiketim: FSHF

Marvin Çuni: S’pendohem për sakrificat, i fiksuar pas ëndrrës sime

TIRANË, 2 korrik /ATSH/ Marvin Çuni i ka idetë e qarta për të ardhmen. Ai është 18 vjeç dhe aktualisht është pjesë e moshave...

Përfaqësueset rajonale, Dama në Elbasan: Po vëzhgojmë elementë për Kombëtaren U-15

TIRANË, 30 qershor/ATSH/ Ekipet përfaqësuese të zonës rajonale Elbasan kanë zhvilluar seancën e radhës stërvitore me tri grupmoshat e ditëlindjeve 2006, 2007 dhe 2008. Fëmijët...

Ekipet përfaqësuese rajonale, Mema: Këta fëmijë janë e ardhmja kuqezi

TIRANË, 29 qershor/ATSH/ Ekipet përfaqësuese të zyrës rajonale të Tiranës zhvilluan sot seancën stërvitore të radhës me ekipin e U-13, U-14, U-15 ku ishin...

Agli Iliadhi: Futbolli gjithçka për mua, dua të jem shembull për...

TIRANË, 29 qershor/ATSH/ Agli Iliadhi ka 11 vite që luan futboll, fillimisht si amatore, ndërsa tani si profesioniste e klubit të Apolonisë ku aktivizohet...

Përcaktohen çiftet gjysmëfinaliste të Kupës së Shqipërisë

TIRANË, 26 qershor/ATSH/ Në ambientet e stadiumit “Air Albania”, është hedhur sot shorti i fazës gjysmëfinale të Kupës së Shqipërisë, edicioni i 68-të. Ky short...

Kombëtarja shqiptare, miqësore me Armeninë më 7 tetor

TIRANË, 25 qershor/ATSH/ Kombëtarja shqiptare e futbollit do të përballet në një ndeshje miqësore me Armeninë më 7 tetor të këtij viti. Federata Shqiptare e...

U-21/ UEFA përcakton kalendarin e ndeshjeve të Shqipërisë për 2020

TIRANË, 19 qershor/ATSH/ Federata Shqiptare e Futbollit bën me dije se UEFA ka përcaktuar tashmë kalendarin e ndeshjeve të kombëtares shqiptare U-21, pas situatës...

Rifillimi i kompeticioneve ndërkombëtare/ Duka merr pjesë në mbledhjen e Komitetit...

TIRANË, 18 qershor/ATSH/ Presidenti i FSHF-së, Armand Duka, mori pjesë në mbledhjen e radhës së Komitetit Ekzekutiv të UEFA-s, që u zhvillua përmes videokonferencës,...

Mblidhet Komiteti Ekzekutiv i UEFA-s, Duka: Rifillojmë pas një ndërprerjeje të...

TIRANË, 17 qershor/ATSH/ Komiteti Ekzekutiv i UEFA-s u mblodh sot përmes një videokonference dhe mori disa vendime në lidhje me rregulloret, formatin, kalendarin dhe...

Ndeshjet e Superligës do të transmetohen në faqen zyrtare të FSHF-së

TIRANË, 14 qershor/ATSH/ - Federata Shqiptare e Futbollit me anë të një njoftimi për shtyp sqaron opinionin publik lidhur me çështjen e transmetimit të...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA