Ballina Etiketimet Festat e fundvitit

Etiketim: Festat e fundvitit

Rinas/ Nga 23 dhjetori në vendin tonë kanë ardhur mbi 55...

https://www.facebook.com/1502420603377639/videos/3270321063038688/ TIRANË, 31 dhjetor/A. Fortuzi/- Policia Kufitare e Rinasit, ka marr masa për përballimin e fluksit në hyrje dhe për parandalimin dhe goditjen e paligjshmërisë. Gjatë...

Golem/ Festa e Fundvitit me fëmijët e prekur nga tërmeti, Spiropali:...

TIRANË, 28 dhjetor  /ATSH - I. Vata/- Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, njëherazi kryetare e PS Tiranë, Elisa Spiropali, vizitoi sot familjet...

FOTO/ Klosi feston me të dëmtuarit nga tërmeti: Së bashku me...

TIRANË, 28 dhjetor /ATSH/ - Në hotel "Fafa" në Durrës të strehuarit pas tërmetit të 26 nëntorit festuan festat e fundvitit. Festave të tyre...

Kryebashkiaku Imeraj dhurata për fëmijët jetimë në Dibër, zbulon letrën për...

TIRANË, 28 dhjetor/ATSH-A. Fortuzi/- Kryebashkiaku i Dibrës, Dionis Imeraj dhe stafi i Bashkisë së Dibrës kanë shpërndarë dhuratat me rastin e festave të fundvitit...

Mes dritave të shpresës që sot është më e fortë pas...

TIRANË, 9 dhjetor /ATSH/ Pas dy javëve sfiduese, në Tiranë kanë mbërritur zyrtarisht festat e fundvitit. Në një ceremoni të organizuar mes dhjetëra qytetarëve,...

Stina e festave në Tiranë/ “Bëhu shkak për lumturinë e një...

TIRANË, 13 nëntor/ATSH/ Stina e festave nuk është vetëm një moment për të festuar, por edhe për të qenë më pranë njëri-tjetrit, sidomos për njerëzit...

Festat, Veliaj dhe Borchardt drekë festive për njerëzit në nevojë në...

Veliaj: “Kemi vendosur bazat e një qyteti social, do ta vazhdojmë në çdo ditë të vitit; sot të gjithë shërbimet e bashkisë në gatishmëri...

Festat e fundvitit, bashkia e Tiranës koncert madhështor në sheshin “Skënderbej”

TIRANË, 31 dhjetor/ATSH/ - Tirana do ta presë sot ardhjen e Vitit të Ri 2019 në sheshin “Skënderbej”. Me rastin e ndërrimit të viteve,...

Rama uron gëzuar festat me fëmijët në nevojë

https://www.facebook.com/edirama.al/videos/2215615758660477/ TIRANË, 31 dhjetor /ATSH- I.Vata/ - Kryeministri Edi Rama uroi shqiptarët për festat e fundvitit, duke shkruar "ta kaloni gëzuar sonte me familjet tuaja,...

Kartolina e bashkisë së Tiranës për festa vjen nga një nxënës...

TIRANË, 29 dhjetor /ATSH/ - Bashkia e Tiranës ka përzgjedhur si kartolinë urimi për gjithë qytetarët e saj një punim të Eron Lazajt nga...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA