Ballina Etiketimet Duka

Etiketim: Duka

Presidenti i FIFA-s uron ekipin e Teutës për titullin kampion

TIRANË, 3 qershor /ATSH/ Presidenti i FIFA-s, Gianni Infantino i ka dërguar një letër urimi Presidentit të Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka dhe...

Starton “Playmakers”/ Duka: Vajzat e duan shumë futbollin, projekti do jetë...

TIRANË, 25 maj /ATSH/ Projekti “Playmakers” i organizuar nga Federata Shqiptare e Futbollit në bashkëpunim me kompaninë e famshme “Disney” dhe UEFA-n ka startuar...

Duka uron KF Shkëndijën e Tetovës për titullin kampion

TIRANË, 17 maj /ATSH/ Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka, ka qenë në Tetovë, ku mori pjesë në ceremoninë e dorëzimit të...

Presidenti Duka inspekton punimet në stadiumin e Kukësit: Mezi presim ta...

TIRANË, 7 Maj/ATSH/ Presidenti i Federatës së Futbollit, Armand Duka zhvilloi ditën e sotme një vizitë në Kukës ku inspektoi punimet në stadiumin e...

Kosova 5 vite anëtare në UEFA/ Duka: Urime, futbolli kosovar ka...

TIRANË, 3 maj /ATSH – I. Vata/ Presidenti i FSHF, Armand Duka i ka shprehur urime presidentit të Futbollit të Kosovës, Agim Ademi me...

PAA uron PS-në për fitoren në zgjedhje/ Duka: PD dhe Basha...

TIRANË, 1 maj/ATSH/ Kryetari i Partisë Agrare Ambientaliste, Agron Duka, pjesë e koalicionit opozitar "Aleanca për Ndryshim", uroi sot Partinë Socialiste për fitoren në...

UEFA prezanton formatin e ri për garat e klubeve që nis...

TIRANË, 20 prill /ATSH/ Të hënën u mblodh e Komiteti Ekzekutiv i UEFA-s, në mbledhjen e zhvilluar në Montreux, ku mori pjesë dhe Presidenti...

Panorama e situatës së 12 qyteteve ku do të zhvillohet EURO...

TIRANË, 13 prill /ATSH/ Ditën e sotme u zhvillua mbledhja e radhës e Komitetit të Stadiumeve dhe Sigurisë në UEFA, përmes videokonferencës, në të...

Kush do të jetë duka i ardhshëm i Edimburgut?

LONDËR, 13 prill /ATSH/ Pak para martesës së tij me princeshën e atëhershme (të vetme) Elizabeth II, princi Philip mori si dhuratë titullin "Duka...

Duka: Uroj që Kombëtarja të jetë në formë në ndeshjet e...

TIRANË, 25 shkurt /ATSH/ Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka ka dhënë një intervistë për radion italian “Kiss Kiss Napoli”, ku ka...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA