Ballina Etiketimet Duka

Etiketim: Duka

UEFA prezanton formatin e ri për garat e klubeve që nis...

TIRANË, 20 prill /ATSH/ Të hënën u mblodh e Komiteti Ekzekutiv i UEFA-s, në mbledhjen e zhvilluar në Montreux, ku mori pjesë dhe Presidenti...

Panorama e situatës së 12 qyteteve ku do të zhvillohet EURO...

TIRANË, 13 prill /ATSH/ Ditën e sotme u zhvillua mbledhja e radhës e Komitetit të Stadiumeve dhe Sigurisë në UEFA, përmes videokonferencës, në të...

Kush do të jetë duka i ardhshëm i Edimburgut?

LONDËR, 13 prill /ATSH/ Pak para martesës së tij me princeshën e atëhershme (të vetme) Elizabeth II, princi Philip mori si dhuratë titullin "Duka...

Duka: Uroj që Kombëtarja të jetë në formë në ndeshjet e...

TIRANË, 25 shkurt /ATSH/ Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka ka dhënë një intervistë për radion italian “Kiss Kiss Napoli”, ku ka...

Nis kampionati U-15 për femra/ Duka: Datë historike, fryt i një...

TIRANË, 6 shkurt /ATSH/ Kampionatit kombëtar i futbollit për femra U-15 ka filluar sot, duke i hapur rrugën një tjetër risie për futbollin shqiptar. Në...

Zgjedhjet e 25 prillit/ Duka: Në negociata me PD, nuk përjashtojmë...

TIRANË, 8 janar /ATSH/ Kreu i Partisë Agrare Ambientaliste, Agron Duka u shpreh sot se, "në zgjedhjet e përgjithshme parlamentare të 25 prillit 2021,...

Ndarja nga jeta e Shkëlqim Troplinit/ Duka: Një ndër kampionët e...

TIRANË, 10 nëntor /ATSH/ Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka shprehur sot ngushëllimet për ndarjen nga jeta të ish-sportistit dhe trajnerit Shkëlqim...

FOTO/ Skuadra e Vllaznisë për femra fiton ndaj kampiones së Turqisë,...

TIRANË, 3 nëntor/ATSH/ Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armando Duka përshëndeti sot fitoren e skuadrës së Vllaznisë për femra në turin e parë...

KE i UEFA-s: Datat e sezonit të ri, lejohen 5 zëvendësime...

TIRANË, 24 shtator /ATSH/ Komiteti Ekzekutiv i UEFA-s u mblodh sot në Budapest të Hungarisë për të diskutuar lidhur me kalendarët e kompeticioneve ndërkombëtare...

Kërkesat e Ligës, Duka: Plotësimi i tyre i jep frymëmarrje futbollit...

TIRANË, 15 shtator /ATSH/ -Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka, ka folur për bojkotin e klubeve të Kategorisë Superiore dhe për kërkesat...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA