Ballina Etiketimet Ditelindje

Etiketim: ditelindje

Rama feston 56-vjetorin e lindjes, publikon foton me nënën e tij...

TIRANË, 4 korrik/ATSH/ Kryeministri Edi Rama feston sot 56-vjetorin e lindjes. Ai ka ndarë një foto me nënën e tij, Anetën. "Me gruan që më...

BM – Princi Philip feston ditëlindjen e 99-të

LONDËR, 10 qershor /ATSH-DPA/ - Princi Philip, bashkëshorti i mbretëreshës Elizabeth II prej 72 vitesh, shënoi sot ditëlindjen e 99-të. Philip, titulli zyrtar i të...

FOKUS – Një panterë e zezë 50-vjeçare!

LONDËR, 20 maj /ATSH-ANSA/ - Në kohë pandemie festimi i 50 viteve të një perëndeshe të Olimpit si Naomi Campbell, megjithëse në një hotel...

SOFT NEWS – Archie ka për herë të parë… ditëlindjen!

LONDËR, 6 maj /ATSH-DPA/ - Mbretëresha Elizabeth II i dërgoi sot urimet e ditëlindjes  stërnipit të saj të tetë, Archie, i cili është djali...

KINEMA – Al Pacino gjiganti që erdhi nga rruga

NJU JORK, 25 prill /ATSH-ANSA/ - Aktori i famshëm Al Pacino, i cili feston sot 80-vjetorin e lindjes, ka një jetë interesante personale dhe...

Mjeku Pipero feston sot 64-vjetorin e lindjes në krye të shërbimit...

TIRANË, 24 prill/ATSH/ Pëllumb Pipero, mjeku i mirënjohur dhe shumë i dashur për shqiptarët, veçanërisht në këtë situatë të vështirë, feston sot 64-vjetorin e...

LONDËR – Elizabeth II anulon të shtënat me armë për ditëlindjen...

LONDËR, 18 prill /ATSH-DPA/ - Ndërsa numri i të infektuarve me koronavirus në Britaninë e Madhe vazhdon të rritet, mbretëresha Elizabeth II ka vendosur...

SOFT NEWS – COVID-19 anulon edhe 80-vjetorin e… mbretëreshës Margrethe II!

STOKHOLM, 12 mars /ATSH-DPA/- Mbretëresha daneze Margrethe II ka vendosur të anulojë të gjitha ngjarjet e planifikuara për të kremtuar 80-vjetorin e saj muajin...

FOTO/ Kthim në normalitet: ditëlindje, argëtim dhe buzëqeshje fëmijësh në kampin...

TIRANË, 6 dhjetor /ATSH/ - Kampi i Vorës ku janë strehuar banorët e prekur nga tërmeti sot mori një pamje ndryshe, ai u kthye...

FOTO/ Kthim në normalitet, vogëlushja 6-vjeçare feston ditëlindjen në Kampin e...

TIRANË, 3 dhjetor /ATSH/ - Ministrja e Energjisë dhe Infrastrukturës, Belinda Balluku në Kampin e Emergjencave në Vorë festoi sot ditëlindjen e vogëlushes 6-vjeçare,...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA