Ballina Etiketimet Del Monaco

Etiketim: Del Monaco

Shqipëria, hapa seriozë dhe veprime konkrete për të luftuar trafikimin e...

TIRANË, 17 qershor /ATSH/ Kryetari i Prezencës së OSBE-së në Shqipëri, ambasadori Vincenzo Del Monaco, deklaroi sot se Shqipëria ka ndërmarrë hapa seriozë dhe...

“Fuqizim i të rinjve në proceset vendimmarrëse”/ Del Monaco dhe Veliaj...

TIRANË, 2 qershor /ATSH/ Kryetari i bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj dhe ambasadori i Prezencës së OSBE në Shqipëri, Vincenzo Del Monaco zhvilluan sot...

Projekte të përbashkëta/ Rritje e bashkëpunimit mes bashkisë së Durrësit dhe...

TIRANË, 1 qershor /ATSH/ Kryetarja e bashkisë së Durrësit, Emiriana Sako ka pritur në një takim kreun e Prezencës së OSBE-së në Shqipëri, Vincenzo...

Del Monaco: Vlerësimi i zgjedhjeve bëhet nga ODIHR, presim raportin përfundimtar

TIRANË, 28 maj /ATSH/ Ambasadori i OSBE në Shqipëri, Vincenzo Del Monaco po zhvillon sot një vizitë në qytetin e Shkodrës. Paradite ai mori pjesë...

Ruçi takim me Del Monaco: Mirëpresim rekomandimet e raportit për zgjedhjet...

TIRANË, 27 maj /ATSH/ Kryetari i Kuvendit, Gramoz Ruçi, priti në takim shefin e Prezencës së OSBE-së në Tiranë, Vincenzo Del Monaco. Në fokus të...

Ankimimet e 25 prillit/ Ambasadori i OSBE-së: Kam plotësisht besim tek...

TIRANË, 12 maj/ATSH/ Kryetari i Prezencës së OSBE-së në Shqipëri, ambasadori Vincenzo Del Monaco, deklaroi sot se ka plotësisht besim tek autoritetet gjyqësore shqiptare. Në...

OSBE mbështetje bashkisë Elbasan në ngritjen e Këshillit Vendor të Sigurisë...

TIRANË, 12 maj/ATSH/ Kryetari i bashkisë së Elbasanit, Gledian Llatja, priti sot në takim kryetarin e Prezencës së OSBE-së në Shqipëri, ambasadorin Vincenzo Del...

Meta takime të veçanta Ambasadorin e OSBE-së dhe të Mbretërisë së...

TIRANË, 23 prill /ATSH/ Presidenti i Republikës, Ilir Meta priti sot në takime të veçanta, ambasadorin e Mbretërisë së Bashkuar në Tiranë, Duncan Norman...

Plotësimi i Gjykatës së Lartë/ Zv.kryetari Sadushi bisedë me kreun e...

TIRANË, 8 prill/ATSH/ Zëvëndëskryetari i Gjykatës së Lartë, Sokol Sadushi ka pritur në një takim kortezie të enjten kreun e Prezencës së OSBE në...

Meta takim me Sorecën dhe Del Monaco: Ndëshkim me forcën e...

TIRANË, 10 mars /ATSH/ Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka zhvilluar këto ditë takime me ambasadorët e OSBE dhe BE në Tiranë, Vincenzo Del...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA