Ballina Etiketimet Britney Spears

Etiketim: Britney Spears

Britney Spears fiton pavarësinë financiare

NJU-JORK, 30 shtator /ATSH-ANSA/ - Më në fund e çliruar nga zgjedha e babait të saj, pas 13 vitesh kujdestari ligjore, Britney Spears u...

Dokumentari për Britney Spears zbulon sekretet e kujdestarisë

LONDËR, 23 shtator /ATSH-DPA/ - Netflix ka premtuar se do të zbulojë sekretet e kujdestarisë së Britney Spears në një dokumentar të ri. “Britney vs...

Britney Spears njofton fejesën

ROMË, 14 shtator /ATSH-ANSA/ - Këngëtarja Britney Spears ka njoftuar në mediet sociale fejesën zyrtare me trajnerin e saj personal, Sam Asghari, duke mbledhur...

Britney Spears dhe Backstreet Boys prezantohen me një këngë së bashku

LOS ANXHELES, 12 dhjetor /ATSH-DPA/ - Britney Spears mund të jetë duke u përmbajtur nga interpretimi i drejtpërdrejtë, në protestë ndaj rolit të babait...

Britney Spears rikthehet me këngën “Mood Ring”

LOS ANGELES, 29 maj /ATSH-DPA/ - Këngëtarja pop e "Toxic", Britney Spears nxorri sot ​​këngën bonus "Mood Ring" nga albumi i saj i vitit...

20 vjet nga publikimi i këngës “Baby One More Time”

TIRANË, 24 tetor /ATSH/ - Britney Spears ka kujtuar sot 20-vjetorin e këngës së saj debutuese “Baby One More Time”. Ajo shkruan se, "është e...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA