Ballina Etiketimet Bënjë

Etiketim: Bënjë

Ujërat termale të Bënjës në Përmet, atraksioni i fundjavës për vizitorët...

TIRANË, 14 qershor/ATSH/ Ujërat termale të Bënjës, 13 km larg qytetit të Përmetit, tërhoqën një numër të lartë vizitorësh në fundjavën që lamë pas. Administrata...

Mbrëmje nën tingujt e muzikës/ Turistët shijojnë pamjen e mrekullueshme në...

  TIRANË, 16 korrik/ATSH/ Një mbrëmje në muzg, nën tingujt e muzikës së lehtë popullore, turistë e vizitorë të shumtë kanë shijuar momente relaksuese dhe...

Mbrëmje nën tingujt e muzikës në Bënjë të Përmetit

TIRANË, 13 korrik/ATSH/ - Bënja e Përmetit është një skenat më bukura natyrore shqiptare. Pikërisht në këtë vend të mrekullueshëm në 16 korrik do të...

Dita e Shën Mërisë së Bënjës festohet sot në kishën e...

https://www.facebook.com/Agjencia.Telegrafike.Shqiptare/videos/609765426106252/?t=9 TIRANË, 20 nëntor /ATSH/ - Banorët e Bënjës në Përmet sot festojnë ditën e Shën Mërisë ndryshe, në destinacionin e rijetëzuar të kishës së...

”Rrugët e besimit” me një tjetër atraksion turistik, restaurohet Kisha e...

https://www.facebook.com/Imk.gov.al/videos/454464315055701/ TIRANË,17 gusht /ATSH/- Pas shpalljes së fshatit Bënjë Qendër Historike, përfundon restaurimi i Kishës së Shën Mërisë, Bënjë. Restaurimi i kishës është hapi i parë...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA