Ballina Etiketimet Bardhi

Etiketim: Bardhi

Balluku: Ne punojmë duke zgjidhur hallet e njerëzve, jo duke dhënë...

TIRANË, 30 prill /ATSH/ Ministrja e Infrastrukturës dhe Energjetikës, Belinda Balluku hodhi poshtë sot akuzat e bëra ndaj saj nga Sekretari i Përgjithshëm i...

Bardhi: U legalizuan banesa në këmbim të votave

TIRANË, 30 prill/ATSH/ Sekretari i përgjithshëm i PD-së, Gazment Bardhi ka akuzuar sot PS-në se ka përdorur legalizimet në këmbim të votave. Në një deklaratë...

Ngjarja në Elbasan/ Bardhi: PD, strukturë të mbrojtjes së votës me...

TIRANË, 21 prill /ATSH – I. Vata/ Drejtuesi politik i PD-së për qarkun e Elbasanit, Gazment Bardhi ka akuzuar si përgjegjës të ngjarjes në...

Kampionati simbolik i të rinjve demokratë/ Bardhi: Do ta rikthejmë traditën...

TIRANË, 18 prill/ATSH/ Të rinjtë demokratë të qarkut të Elbasanit organizuan një minikampionat futbolli. Në ceremoninë e mbylljes, ishte i pranishëm drejtuesi politik i PD-së...

Bardhi në rrethinat e Elbasanit: Zero taksë për tokën e fermerëve

TIRANË, 13 prill/ATSH/ Drejtuesi Politik i PD për Elbasanin, Gazment Bardhi, dhe kandidati për deputet Qani Xhafa u takuan me banorë të zonës së...

Bardhi: Pas 25 Prillit çdo fermer do të ketë qeverinë në...

TIRANË, 12 prill /ATSH/ Drejtuesi politik i PD për qarkun e Elbasanit, Gazment Bardhi, gjatë një bashkëbisedimi me pronarin e një fidanishteje në Gjergjan,...

Bardhi në Gramsh: Plani ynë i matshëm, konkret, i llogaritur 

TIRANË, 10 prill/ATSH/- Në një takim me banorët e Gribës në Gramsh, Drejtuesi Politik për qarkun e Elbasanit, Gazment Bardhi, u shpreh se angazhimet...

Bardhi në Rrajcë: Fshati do dal nga varfëria, plani ynë sjell...

TIRANË, 9 prill /ATSH/ Drejtuesi Politik i PD për qarkun e Elbasanit, Gazment Bardhi zhvilloi një takim me banorët e Rrajcës në Përrenjas. “Të jem...

Bardhi me fermerët në Cërrik: Subvencion për çdo fermer mbi bazën...

TIRANË, 9 prill /ATSH – I. Vata/ Drejtuesi politik i PD për Elbasanin, Gazment Bardhi, pati një bashkëbisedim me fermerët e zonës së Lumasit...

Bardhi me gratë në Cërrik: E ardhmja e fëmijëve, më e...

TIRANË, 8 prill/ATSH/ Drejtuesi Politik i PD për Elbasanin, Gazment Bardhi, gjatë një takimi me gra në Cërrik kërkoi angazhimin e tyre për të...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA