Ballina Etiketimet Bardhi

Etiketim: Bardhi

Reforma Zgjedhore/ Bardhi: I qëndrojmë marrëveshjes së 5 qershorit, të miratohet...

TIRANË, 20 korrik/ATSH/ Sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Gazment Bardhi deklaroi sot pas mbledhjes së Këshillit Politik se  PD i qëndron marrëveshjes së 5...

Bardhi: Komisionet zgjedhore nuk kanë qenë problem për zgjedhjet

TIRANË, 11 qershor/ATSH/ Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi deklaroi sot se "Partia Socialiste kërkonte që nëpërmjet depolitizimit të rremë të siguronte kapjen...

Reforma Zgjedhore/ Bardhi: Duhet të mbyllet një orë e më parë

TIRANË, 4 maj/ATSH/ Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi u shpreh se, “Reforma Zgjedhore duhet të mbyllet një orë e më parë”. Bardhi...

Bardhi: Vetëm zgjedhjet e parakohshme mund të zgjidhin krizën politike

TIRANË, 8 shkurt/ATSH/- Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazmend Bardhi deklaroi sot se vetëm zgjedhjet e parakohshme, të lira dhe të ndershme mund...

Bardhi: Të çojmë deri në fund përpjekjen tonë për të siguruar...

TIRANË, 16 janar /ATSH/ - Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi ka zhvilluar takime me strukturat në Vaun e Dejës dhe Pukë. Ai...

PD i kërkon Prokurorisë të verifikojë të kaluarën e kryetarit të...

TIRANË, 16 janar/ATSH/ Partia Demokratike i kërkoi sot zyrtarisht Prokurorisë së Përgjithshme të bëjë verifikimin e të kaluarës të kryetarit të bashkisë Mat, Agron...

Bardhi: Objektiv i pandryshueshëm i opozitës është largimi i qeverisë

TIRANË, 10 janar /ATSH/-“Objektiv i pandryshueshëm për opozitën është largimi i qeverisë së Edi Ramës, si mundësia e vetme për t’i hapur rrugë zhvillimit...

PD: Prokurorët të sqarojnë pozicionin dhe të ruajnë integritetin e SPAK

TIRANË, 21 dhjetor /ATSH/- Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazmend Bardhi në një deklaratë për shtyp, të shtunën, ka sulmuar drejtuesin e SPAK,...

PD përshëndet rezolutën e PE, Bardhi: Mesazh i qartë se Europa...

TIRANË, 24 tetor /ATSH - I. Vata/ Partia Demokratike përshëndet përshëndet rezolutën e Parlamentit Europian që votoi sot me 412 vota për hapjen e...

Bardhi: PD, asnjë plan për djegien e Parlamentit

TIRANË, 9 shtator/ATSH/ Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike Gazment Bardhi në përgjigje të interesimit të medieve, foli për skenarin e djegies së Parlamentit,...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA