Ballina Etiketimet Bardhi

Etiketim: Bardhi

Bardhi: PD, e vendosur për të pamundësuar zgjedhje false në Shqipëri

TIRANË, 24 prill/ATSH/ "Partia Demokratike është e vendosur për të pamundësuar zgjedhje false në Shqipëri", deklaroi sot Sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Gazment Bardhi. I...

Bardhi: Në Shqipëri ka vetëm një grupim antikushtetues

TIRANË, 14 prill /ATSH/- Sekretari i përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi tha sot në një deklaratë për medien se, "në Shqipëri ka vetëm...

Protesta/ Bardhi: Sulm i policisë me mjete helmimi

TIRANË, 16 mars /ATSH/ Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi reagoi sot ndaj atij që e cilësoi “sulm kriminal të policisë së shtetit...

PD: Sulmi ndaj prokurorëve antimafia, skenar për të prishur dosjet nën...

TIRANË, 23 shtator/ATSH/ "Sulmi i kryeprokurores Arta Markut ndaj prokurorëve antimafia eshtë pjesë e skenarit për të prishur dosjet nën hetim të bashkëpunëtorëve të...

PD: Gjyqtari i Strasburgut rrëzoi justifikimin e Denar Bibës

TIRANË, 29 Gusht /ATSH/ - Këshilltari Ligjor në Partinë Demokratike, Gazment Bardhi deklaroi sot se: “gjyqtari i Strasburgut rrëzoi justifikimin e Denar Bibës dhe...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA