Ballina Etiketimet Bardhi

Etiketim: Bardhi

Dosja 184 në Prokurorinë e Dibrës, PD: Veprim për të varrosur...

TIRANË, 21 gusht/ATSH/- Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi deklaroi sot se kalimi i dosjes nr. 184 në Prokurorinë e Dibrës është...

Bardhi: Zef Hila është në krye të detyrës duke zbatuar ligjin

TIRANË, 28 qershor /ATSH/ - Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi tha sot se skenari për përplasje civile për të dielën, po...

PD: Kolegji Zgjedhor nuk ka kompetencë të gjykojë dekretin e Presidentit

TIRANË, 23 qershor /ATSH/ - Sekretari për Çështjet Zgjedhore në PD, Ivi Kaso deklaroi sot se “Kolegji Zgjedhor nuk ka kompetencë të gjykojë nesër...

PD: S’mund të ketë zgjedhje pa nxjerrë para drejtësisë ata që...

TIRANË, 18 qershor /ATSH/ - Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi në një konferencë për shtyp ka theksuar sot se, “përgjimet e...

Basha refuzon thirrjen e Prokurorisë, Bardhi: Imeraj presion për shoqërimin me...

TIRANË, 17 qershor /ATSH/ - Pasi kreu i PD-së Lulzim Basha refuzoi të paraqitet sot në orën 09:30 në Prokurori lidhur me hetimet që...

Bardhi: Aleanca me Qytetarët për Mbrojtjen e Demokracisë dhe Rendit Kushtetues

TIRANË, 11 qershor/ATSH/- "Aleanca me Qytetarët për Mbrojtjen e Demokracisë dhe Rendit Kushtetues do të garantojë zgjedhje të lira e të ndershme", u shpreh...

Refuzimi i dekretit të Presidentit nga KQZ, Bardhi: Shpërdorim detyre

TIRANË, 10 qershor/ATSH/ Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi deklaroi sot se "refuzimi i dekretit të Presidentit nga militantët e PS-së në...

Bardhi: PD është e angazhuar vetëm për protestë paqësore

TIRANË, 8 qershor/ATSH/ Partia Demokratike dënon me ashpërsi deklaratën e Policisë si një deklaratë që nxit dhunë dhe nuk i shërben stabilitetit të vendit,...

Bardhi: Letrat e Ramës për dialog, hipokrite

TIRANË, 27 maj/ATSH/ "Edi Rama nuk bën asgjë tjetër me letrat e tij, veçse nxit dhunë dhe provokon qytetarët që u ka shkuar thika...

Bardhi: PD protestë paqësore

TIRANË, 13 maj/ATSH-Maela Marini/ "Dhuna nuk është dhe nuk do të jetë kurrë qëllimi dhe mjeti i Partisë Demokratike", - deklaroi sot Sekretari i...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA