Ballina Etiketimet ARRSH

Etiketim: ARRSH

Nis nesër larja e mureve të tunelit të Krrabës/ ARRSH publikon...

TIRANË, 15 maj /ATSH/ Autoriteti Rrugor Shqiptar (ARRSH) njofton se nesër, datë 16.05.2021, nga ora 21:00-deri në orën 06:00 do të fillojë larja e...

Strategji e re e komunikimit me publikun / ARRSH konsultim me...

TIRANË, 11 maj /ATSH/ Sektori i Komunikimit të Autoritetit Rrugor Shqiptar (ARRSH) zhvilloi sot një konsultim online me ekspertë polakë për të përparuar më...

Vijon puna për riparimin e autostradës Tiranë-Durrës, devijohet trafiku në Vorë

TIRANË, 10 maj/ATSH/ Autoriteti Rrugor Shqiptar bën të ditur se po kryhen punime në autostradën Tiranë-Durrës dhe ka një devijim të qarkullimit. Sipas ARRSH po...

Sezoni turistik/ Nis riparimi i aksit rrugor Syri i Kaltër-Bistricë

TIRANË, 7 maj/ATSH/ Autoriteti Rrugor Shqiptar informoi se në prag të sezonit veror ka nisur riparimi i aksit rrugor Syri i Kaltër-Bistricë. “Në aksin Syri...

Ndërtimi i sistemit RAMS/ ARRSH nënshkruan kontratën

TIRANË, 6 maj/ATSH/ Autoriteti Rrugor Shqiptar nënshkroi sot kontratën me kompaninë JV “Finish Overseas Consultant (FinnOC” ltd & “R&T shpk” për ndërtimin e sistemit...

Sezoni turistik/ ARRSH: Riparim shtresave të dëmtuara në autostradën Tiranë-Durrës

TIRANË, 5 maj /ATSH/ Autoriteti Rrugor Shqiptar (ARRSH) bën të ditur se vazhdon puna për riparimin e shtresave të dëmtuara në autostradën Tiranë-Durrës, duke...

Nesër punime në rrugën Qafë Kashar- Ura Dajlanit Durrës/ ARRSH publikon...

TIRANË, 3 maj /ATSH/ Autoriteti Rrugor Shqiptar dhe Policia e Qarkullimit Rrugor informojnë se duke nisur nga dita e martë, datë 4 maj 2021,...

Rritja e sigurisë rrugore/ Nis rikonstruksioni i aksit Qafë Muzinë-Sarandë

TIRANË, 30 prill/ATSH/ Autoriteti Rrugor Shqiptar bën të ditur se ka nisur riparimi i aksit rrugor Qafë Muzinë-Sarandë, çka do të ndikojë ndjeshëm në...

Riveshja me asfalt e rrugës nacionale Korçë-Ersekë, lehtësi për qarkullimin në...

TIRANË, 13 prill /ATSH/ Autoriteti Rrugor Shqiptar në bashkëpunim me bashkinë Kolonjë ka nisur punën për riveshjen me asfalt të rrugës nacionale Korçë-Ersekë. Ky investim...

Ritme të larta punimesh në aksin Korçë-Ersekë/ Rruga e re shkurton...

TIRANË, 13 prill/ATSH/ Në kantierin e Lotit të 2-të të aksit rrugor Korçë-Ersekë vazhdon puna me ritme të larta. Autoriteti Rrugor Shqiptar bën të ditur...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA