Ballina Etiketimet Aksident

Etiketim: aksident

MV – Ceremoni shtetërore për viktimat e aksidentit në Bullgari

SHKUP, 3 dhjetor /ATSH-MIA/ - Me një minutë heshtje filloi sot ceremonia shtetërore për viktimat nga aksidenti i një autobusi në Bullgari, të cilat...

BULLGARI – 46 të vdekur pas aksidentit të një autobusi me...

SOFJE, 23 nëntor /ATSH-BTA/ - Të paktën 46 persona humbën jetën në një aksident rrugor, në jug të kryeqytetit Sofje, njoftoi agjencia zyrtare bullgare...

Parada e Ditës së Falënderimeve shoqërohet me viktima

UISKONSIN, 22 nëntor /ATSH/ - Të paktën pesë persona u vranë dhe më shumë se 40 të tjerë u plagosën pasi një makinë u...

SUPERBIKE 300 – Aksident fatal i 15-vjeçarit Vinales

MADRID, 26 shtator /ATSH-DPA/ - Dean Berta Vinales, 15 vjeç, vdiq dje pas një aksidenti në një garë të Kampionatit Botëror Superbike 300, në...

Elbasan, aksidentoi punonjësin e Policisë, në pranga 31-vjeçari

TIRANË, 21 shtator/ATSH/ Një 31-vjeçar në Elbasan është vënë në pranga pasi nuk iu bind urdhrit të punonjësit të Policisë për të ndaluar dhe...

TURQI – Aksident fatal rrugor në perëndim të vendit

ANKARA, 8 gusht /ATSH-AA/ - Një autobus pasagjerësh u përmbys në Turqinë Perëndimore sot në orët e para të mëngjesit duke lënë të vdekur...

Veliaj publikon pamjet se si zjarrfikësit shpëtojnë jetën e drejtuesit pas...

TIRANË, 8 gusht/ATSH/- Nëse në këto ditë të nxehta vëmendja është fokusuar tek heronjtë që po luftojnë për të vënë nën kontroll flakët, harrojmë...

Mbërrijnë në Kosovë të mbijetuarit e aksidentit tragjik në Kroaci, priten...

PRISHTINË, 28 korrik/ATSH/- Kanë mbërritur në mesnatë në Kosovë 27 bashkatdhetarë, të cilët i mbijetuan aksidentit tragjik në Slavonski Brod të Kroacisë. Në Aeroportin Ndërkombëtar...

Drejtori i spitalit në Slavonski Brod: Të plagosurit mund të dalin...

PRISHTINË, 26 korrik/ATSH/- Një nga aksidentet më të tmerrshme të trafikut në historinë kroate ndodhi mëngjesin e së dielës në autostradën afër Slavonski Brod...

Gërvalla: Dy të aksidentuar ndodhen në trajtim intensiv

PRISHTINË, 26 korrik/ATSH/- "Dy persona të aksidentuar në mëngjesin e së dielës në Kroaci po vazhdojnë trajtimin intensiv, ndërsa njëri prej tyre është në...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA