Ballina Etiketimet Aksident

Etiketim: aksident

Policia – drejtuesve të automjeteve të transportit publik: Mos cenoni sigurinë...

TIRANË, 2 maj/ATSH-A. Fortuzi/- Policia Rrugore i ka bërë thirrje të gjithë drejtuesve të automjeteve të transportit publik të jenë të kujdesshëm, në raport...

NEPAL – Ministri i Turizmit vdes në një aksident ajror

KATMANDU, 27 shkurt /ATSH-DPA/ - Ministri nepalez i Turizmit, Rabindra Adhikari u konfirmua i vdekur pas një aksidenti ajror me helikopter në lindje të vendit,...

EGJIPT – 25 të vdekur pas një aksidenti hekurudhor

KAJRO, 27 shkurt /ATSH-AFP/ - Të paktën 25 persona vdiqën dhe 40 të tjerë u plagosën sot në stacionin qendror hekurudhor të Kajros, pas...

MV – Përkujtohet 15-vjetori i vdekjes së Trajkovskit

SHKUP, 26 shkurt /ATSH-MIA/ - Përkujtohet sot 15-vjetori i vdekjes së ish-presidentit, Boris Trajkovski, i cili e humbi jetën në një aksident me aeroplan...

KINË – Të paktën 20 të vdekur në një aksident në...

PEKIN, 23 shkurt /ATSH-AFP/ - Njëzet minatorë vdiqën dhe tridhjetë të tjerë u plagosën sot në veri të Kinës, pas një avarie në sistemin...

SHKUP – Të paktën tre të plagosur pas një aksidenti të...

Shkup, 13 shkurt /ATSH-MIA/ – Një autobus me udhëtarë është përmbysur në autostradën Tetovë-Shkup pranë fshatit Llaskarcë në afërsi të Karpallakut sot rreth orës...

ITALI – Të paktën pesë të vdekur nga një aksident ajror

ROMË, 25 janar /ATSH-AFP/ - Të paktën pesë persona kanë mbetur të vdekur në një aksident ajror që ndodhi sot mes një helikopteri dhe...

LONDËR – Princi Filip, 97 vjeç shpëton pa dëmtime në një...

LONDËR, 18 janar /ATSH-AFP/ - Më shumë frikë sesa dëmtime. Princi Filip, bashkëshorti i Mbretëreshës Elisabeta II i shpëtoi paq një aksidenti me makinë...

IRAN – 10 studentë humbin jetën pas një aksidenti rrugor

TEHERAN, 26 dhjetor /ATSH-AFP/ - Dhjetë studentë humbën jetën në një aksident rrugor, brenda kampusit të njërit prej universiteteve më të mëdhenj të Teheranit. Autobusi,...

Nëntor 2018, bie numri i aksidenteve rrugore

TIRANË, 21 dhjetor /ATSH/ - Në muajin nëntor 2018 numërohen 130 aksidente rrugore nga 177 aksidente të ndodhur në nëntor 2017, duke u ulur me...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA