Ballina Etiketimet AIR ALBANIA

Etiketim: AIR ALBANIA

Incidenti në ndeshjen Shqipëri-Poloni, Duka: Ngjarje e turpshme, njollos futbollin

TIRANË, 15 tetor/ATSH/ Presidenti i FSHF-së, Armando Duka, e cilësoi sot si një ngjarje me të vërtetë të turpshme, që njollos futbollin, hedhjen e...

Vaksinimi antikovid, Rama dhe shefi i Pfizer ndjekin procesin në “Air...

TIRANË, 11 tetor/ATSH-Maela Marini/ Kryeministri Edi Rama, shefi i Pfizer, Albert Bourla dhe ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu vizituan sot pikën...

Ermal Meta, koncert në “Air Albania” më 17 shtator

TIRANË, 15 shtator/ATSH/ Do të jetë qielli i Tiranës, i cili do të përshëndesë Tribù Urbana në stadiumin e ri "Air Albania" në një...

Mbërrijnë udhëtarët e parë me “Naimin” në aeroportin ndërkombëtar të Rinasit

TIRANË, 10 shtator/ATSH/ Kompania flamurmbajtëse shqiptare “Air Albania” bëri të ditur se sot kanë mbërritur në aeroportin ndërkombëtar të Rinasit udhëtarët e parë me...

Shkon në 3 numri i avionëve të flotës së kompanisë “Air...

TIRANË, 8 shtator/ATSH/ Numri i avionëve të flotës së kompanisë ajrore "Air Albania", që mban flamurin shqiptar, shkon në tre. Lajmi u bë i ditur...

Kategoria Superiore 2021/22, hidhet shorti në “Air Albania”

TIRANË, 30 korrik /ATSH/ Kategoria Superiore do të nisë më 11 shtator rrugëtimin e saj të 83-të. Këtë të premte, në stadiumin “Air Albania”...

Air Albania dhe Turkish Airline shërbim transporti në mbi 300 destinacione...

TIRANË, 28 korrik /ATSH/ Air Albania kompania shqiptare ajrore ofron mbulimin më të madh të destinacioneve ku mundësohet shërbimi kargo. ⁣ Air Albania, bën të...

Rama: “Air Albania” hap krahët edhe në “Flatrat e Veriut”

TIRANË, 15 korrik/ATSH/ Kompania flamurmbajtëse shqiptare “Air Albania” nisi sot fluturimet nga aeroporti ndërkombëtar i Kukësit “Flatrat e Veriut”. Lajmin e ka bërë të ditur...

“Air Albania” nis fluturimet në aeroportin “Flatrat e Veriut” në Kukës

TIRANË, 15 korrik/ATSH/ Kompania “Air Albania” nisi sot fluturimet drejt Zyrihut dhe Stambollit nga aeroporti ndërkombëtar “Flatrat e Veriut” në Kukës. Sipas të dhënave nga...

Nis puna për zëvendësimin e tapetit të “Air Albania”, Tomorri: Proces...

TIRANË, 10 korrik/ATSH/ Ka nisur që prej ditës së premte puna për heqjen e tapetit të vjetër në fushën e stadiumit kombëtar “Air Albania”,...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA