Ballina Etiketimet 30 qershori

Etiketim: 30 qershori

Zgjedhjet në Kushtetuese/ Braçe: 2 vjet më parë pati dhunë barbare...

TIRANË, 23 qershor /ATSH/ “Pa “30 qershorin”, nuk do ketë kurrë zgjedhje”, u shpreh sot zv.kryeministri Erion Braçe duke iu referuar zgjedhjeve lokale të...

Zgjedhjet e 30 qershorit/ Gjonaj: Shqiptarët zgjodhën aleancën me shtetin e...

TIRANË, 2 korrik /ATSH/ - Ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj pas mbylljes së procesit të numërimit për zgjedhjet e 30 qershorit, ka drejtuar një mesazh...

Leli: Në 30 qershor do ta çojmë Shqipërinë drejt Europës në...

TIRANË, 28 qershor /ATSH/ Kryetari aktual dhe kandidat për mandatin e dytë për bashkinë e Vlorës Dritan Leli, u shpreh se ''historia fillon këtu,...

Binaj: Do të jemi krah për krah, duke folur më pak...

TIRANË, 28 qershor /ATSH-Megi Zonja/ Kandidati i Partisë Socialiste për bashkinë e Selenicës, Pëllumb Binaj, u shpreh se "do të jemi krah për krah...

Plani me përgjime të pahetuara, për të hedhur në erë urën...

TIRANË, 20 qershor/ATSH/- "Procesi i 30 qershorit është një proces për zgjedhjet vendore, marrja peng e tij është orvatje për ti mbyllur Shqipërisë derën...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA