Meta opozitës: Ndaloni protestën para Parlamentit


TIRANË, 8 qershor/ATSH/- Ndërsa drejtuesit e opozitës jo parlamentare e kanë zhvendosur protestën nga kryeministria, te parlamenti, vjen reagimi i presidentit.
Presidenti Ilir Meta i bëri thirrje sot udhëheqësve të opozitës të ndalojnë protestën para Parlamentit dhe qytetarët të shpërndahen paqësisht.
/k.s/

 

Në bazë të nenit 4 të ligjit ”Për funksionimin e Agjencisë Telegrafike Shqiptare”, ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.