Ballina Etiketimet Opozite

Etiketim: opozite

Ftesa për Partinë Demokratike, Balla: Bashkëpunimi i rëndësishëm për anëtarësimin e...

TIRANË, 14 maj/ATSH/ Kryetari i grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla ftoi sërish sot opozitën që të punojnë së bashku në dobi të...

REPUBLIKA ÇEKE – Opozita nuk arrin shpërndarjen e parlamentit për zgjedhjet...

PRAGË, 6 maj /ATSH-DPA/ - Politikanët çekë të opozitës kanë dështuar me planin e tyre për të shkaktuar zgjedhje të reja para verës. Partia Pirate...

“Vrasin, kërcënojnë, akuzojnë, inskenojnë”/ Llumi i shoqërisë, mallkim i vjetër që...

TIRANË, 23 prill/ATSH/ "Llumi i shoqërisë, mallkim i vjetër që do zhbëhet të dielën". Kështu i cilësoi sot Kryeministri Edi Rama, të gjitha akuzat dhe...

RUSI – Mbështetësit e Navalnyt thirrje për manifestim mbarëkombëtar

MOSKË, 19 prill /ATSH-AFP/ - Aleatët e opozitarit kryesor të Kremlinit, Aleksel Navalny, i burgosur dhe në grevë urie, u bënë thirrje rusëve të...

“PS do fitojë mandatin e tretë”/ Do luftoj të ndërtohen ura...

TIRANË, 15 prill/ATSH-Maela Marini/ "Unë do të luftoj që të krijohen hapësira, të ndërtohen ura që i japin një sens tjetër bashkëjetesës mes qeverisë...

Opozita po përhap panik e shpërndan lajme të rreme për vaksinat

TIRANË, 6 prill/ATSH/ Kryeministri Edi Rama sërish sot nga Kolonja akuzoi Partinë Demokratike se gjatë takimeve elektorale nuk po zbaton masat antikovid, duke i...

Tërmetin edhe COVID mundohen t’i bëjnë aleatë, arrijnë deri në barbarinë...

TIRANË, 3 prill/ATSH/ Kryeministri Edi Rama deklaroi sot se ndërsa ne po vaksinojmë çdo ditë qytetarët dhe po luftojmë të sigurojmë dozat e nevojshme...

Opozita bashkim forcash regresive, pretendojnë ndryshim duke shkaktuar infektim masiv

TIRANË, 2 prill/ATSH-Maela Marini/ "Opozita është një bashkim forcash regresive që mblidhen e pretendojnë të sjellin ndryshim duke shkaktuar infektim masiv me COVID-19". Kështu u...

“Basha, asnjë fjalë për vaksinat dhe pandeminë”/ Rama: Me ta, vaksinimi...

TIRANË, 1 prill/ATSH-Maela Marini/ Kryeministri Edi Rama deklaroi sot në mbrëmje se "nëse opozita do të merrte detyrën, këtu vaksinimi dhe rindërtimi nuk do...

Programi i PD-së, “menu” elektorale/ Nuk ndërpresim rindërtimin dhe vaksinimin se...

TIRANË, 1 prill/ATSH/ Kryeministri Edi Rama deklaroi sot nga Kavaja se programi i Partisë Demokratike është thjesht një "menu" elektorale, që u premtojnë qytetarëve...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA