Ballina Etiketimet Zi

Etiketim: zi

FUTBOLL – Miodrag Raduloviç, trajneri i ri i përfaqësueses së Malit...

PODGORICE, 14 janar /ATSH-AA/ - Mali i Zi u bë zyrtarisht me trajner të ri të përfaqësuese së futbollit. Traineri i ri, Miodrag Raduloviç, deklaroi...

KOMENT – 2020-a viti i ”zi” për modën

MILANO, 5 dhjetor /ATSH-ANSA/ - Viti 2020 ka rezultuar i ''zi'' për modën, edhe pse blerjet në internet kanë zbutur pjesërisht situatën e saj...

PODGORICË – Mali i Zi në lockdown, i dyti në Europë...

PODGORICË, 28 nëntor /ATSH-ANSA/ - Mali i Zi në lockdown në fundjavë, masë e re kufizuese që synon të frenojë përhapjen e koronavirusit. Ndalimi i...

AUSTRI – Tri ditë zi kombëtare pas sulmit terrorist në Vjenë

VJENË, 3 nëntor /ATSH-APA-ANSA/ - Qeveria austriake ka dekretuar tri ditë zi kombëtare, pas sulmit të djeshëm në Vjenë. ''Katër persona humbën jetën pas sulmit...

COVID-19 – Italia ndalon hyrjen e qytetarëve nga Serbia, Mali i...

ROMË, 16 korrik /ATSH-ANSA/ - Kam firmosur një rregullore të re që shton Serbinë, Malin e Zi dhe Kosovën në listën e vendeve në...

COVID-19 – Kina tri minuta heshtje kombëtare në kujtim të viktimave

PEKIN, 4 prill /ATSH-DPA - Kina mbajti tri minuta heshtje kombëtare sot në kujtim të viktimave të koronavirusit. Gjatë ngjarjes së zisë kombëtare, flamujt kombëtar...

SOFT NEWS – Një ”Las Vegas” i ri në Detin e...

MOSKË, 28 tetor /ATSH-ANSA/ - Kryeministri rus, Dmitry Medvedev nënshkroi dekretin që urdhëronte themelimin e një Bregu të Artë në Jaltë, në Krime, në...

MV – Dy ditë zi kombëtare për 14 viktimat e aksidentit...

SHKUP, 14 shkurt /ATSH-MIA/ - Datat 14 dhe 15 shkurt janë shpallur ditë zie kombëtare për shkak të aksidentit tragjik, të ndodhur dje pasdite në...

GREQI – Cipras: Asgjë dhe askush nuk do të harrohet, këto...

ATHINË, 24 korrik /ATSH-ANA-MPA/ - Kryeministri grek, Aleksis Cipras deklaroi sot se asgjë dhe askush nuk do të harrohet, asgjë dhe askush nuk do...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA