Ballina Etiketimet Zbukurime

Etiketim: zbukurime

VIDEO/ Kartolina festive e Beratit

TIRANË, 27 dhjetor /ATSH/ - “Qyteti i një mbi një dritareve”, Berati është ndriçuar nga magjia e dritave të Krishtlindjeve dhe nga zbukurimet e...

Momente gëzimi/ Fëmijët e strehuar në Durrës ndezin bredhin e Krishtlindjeve

TIRANË, 6 dhjetor /ATSH/ Fëmijët e familjeve të prekura nga tërmeti i 26 nëntorit kanë filluar përgatitjet për festat e fundvitit, duke harruar sadopak...

VIDEO/Lihen pas gjurmët e tërmetit, Durrësi nis të zbukurohet për festat...

TIRANË, 5 dhjetor/ATSH/ Ndonëse akoma janë të pranishëm gjurmët e tërmetit, në qytetin e Durrësit ka nisur zbukurimi i qytetit në kuadër të festave...

FOTOT/ Dita e Verës, rrugët e Tiranës vishen me ngjyrat e...

TIRANE, 11 Mars/ATSH/- Tirana po bëhet gati të presë Ditën e Verës. Përveç programit të ngjeshur të aktiviteteve argëtuese, Bashkia e Tiranës ka nisur...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA