Ballina Etiketimet Vlorë

Etiketim: Vlorë

Gjiknuri: Transformimi i Vlorës bën që shumë demokratë të votojnë për...

TIRANË, 21 prill/ATSH/ Drejtuesi politik i Partisë Socialiste për qarkun e Vlorës, Damian Gjiknuri zhvilloi takimin përmbyllës të fushatës për rajonin nr. 1 të...

Aeroporti i Vlorës/ Puna do të nisë menjëherë, nuk do të...

TIRANË, 20 prill/ATSH-Maela Marini/ "Aeroporti i Vlorës do të ndërtohet në gjurmën e aeroportit që ka qenë aty edhe në kohën që nuk kishte...

Nënshkruhet kontrata për ndërtimin e Aeroportit të Vlorës/ Motor i ri...

TIRANË, 20 prill/ATSH/ Kryeministri Edi Rama deklaroi sot aeroporti i Vlorës është motor i ri për ekonominë shqiptare. Në fjalën e tij gjatë ceremonisë së...

Resulaj takim me banorët e “Rilindjes” në Vlorë: PS, alternativa e vetme...

TIRANË, 20 prill/ATSH/ Kandidatja e Partisë Socialiste në Vlorë për zgjedhjet e 25 prillit Pranvera Resulaj, ka zhvilluar një takim me banorë të lagjes...

Gjiknuri takim me banorët e fshatit Risili: Investuam në infrastrukturën rrugore

TIRANË, 20 prill /ATSH/ Risilia ishte ndalesa e radhës e drejtuesit politik të Partisë Socialiste për qarkun e Vlorës, Damian Gjiknuri. Teksa ndau më banorët...

“Shqiptar special që do t’i japë Vlorës aeroportin e shumëdëshiruar”/ Behgjet...

TIRANË, 20 prill/ATSH/ Kryeministri Edi Rama e cilësoi sot Behgjet Pacollin një shqiptar special, ndërsa theksoi se “na shpëtoi të gjithëve nga ankthi dhe...

Aeroportet e reja/ Akademia e Aviacionit do të ndërtohet në Vlorë

TIRANË, 20 prill /ATSH/ Kryeministri Edi Rama deklaroi sot se, “ne do të investohemi si shtet për të ndërtuar në Vlorë Akademinë e Aviacionit” Duke...

Gjiknuri me banorët e fshatit Oshtimë: Në mandatin e tretë shtojmë...

TIRANË, 18 prill/ATSH/ Drejtuesi politik i Partisë Socialiste për qarkun e Vlorës Damian Gjiknuri zhvilloi takim me banorët e fshatit Oshtimë, Njësia Administrative Qendër. Pasi...

Kryemadhi: Vlora sot më shumë se kurrë ka nevojë për të...

TIRANË, 17 prill /ATSH – I. Vata/ Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka zhvilluar sot një takim me të rinjtë në Vlorë. Në fjalën e...

Gjiknuri: Partia e Metës, institucion i korrupsionit zgjedhor. Refuzojeni me votë!

TIRANË, 17 prill/ATSH/- Drejtuesi politik i Partisë Socialiste për Qarkun e Vlorës Damian Gjiknuri shoqëruar nga kandidatët për deputete Pranvera Resulaj, Teuta Ramaj dhe...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA