Ballina Etiketimet Vlorë

Etiketim: Vlorë

FOTO-VIDEO/ 110 kosheret e bletëve të Vasilit në Dukat që janë...

TIRANË, 6 gusht/ATSH/ Kryetari i bashkisë së Vlorës, Dritan Leli vizitoi sot Vasilin, një bletar nga Dukati i cili kujdeset për 110 koshere bletësh...

Shembulli i familjes në Dukat të Vlorës që me mbështetjen e...

TIRANË, 5 gusht/ATSH/ Kryetari i bashkisë së Vlorës, Dritan Leli vizitoi një prej familjeve fermere në Dukat të Vlorës të cilët përmes granteve të...

Vlorë, rehabilitohen rrugët e bllokut të banimit te “Kali i Trojës”

TIRANË, 1 gusht/ATSH/ Banorët e bllokut të banimit te "Kali i Trojës" në Vlorë do të kenë rrugë të asfaltuara. Kryetari i bashkisë së Vlorës,...

“Si diell mbi det”/ Kalaja e Kaninës, atraksion i jashtëzakonshëm për...

https://www.facebook.com/Agjencia.Telegrafike.Shqiptare/posts/2040362182764743 TIRANË, 21 korrik/ATSH/ Kalaja e Kaninës, 3 km larg qytetit bregdetar të Vlorës është kthyer vitet e fundit në një destinacion për turizmin kulturor...

VIDEO/ Plazhi publik ku të gjitha shërbimet ofrohen falas në Vlorë

https://www.facebook.com/Agjencia.Telegrafike.Shqiptare/posts/2038727812928180 TIRANË, 20 korrik/ATSH- A. Fortuzi/ Plazhi publik në qytetin e Vlorës është një mundësi e mirë për të gjitha moshat për të pushuar këto...

Takimi me të rinjtë/ Soreca: Vlora, qytet i projektuar drejt së...

TIRANË, 17 korrik/ATSH/ Lungomare, një nga projektet më të rëndësishëm të financuara nga BE-ja në Shqipëri, e ka rigjallëruar qytetin e Vlorës. Ai ka...

Ambasadorja Kim viziton Muzeun Kombëtar të Pavarësisë në Vlorë

TIRANË, 16 korrik/ATSH/ Ambasadorja e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Yuri Kim zhvilloi një vizitë në qytetin e Vlorës. Gjatë vizitës së saj në Vlorë,...

“Europa është këtu”/ Soreca takim me Lelin: Vlora qytet ndërkombëtar, potenciale...

TIRANË, 15 korrik/ATSH-Gjergji Mima/ -“Europa është këtu” është fushata më e re e komunikimit që Delegacioni i Bashkimit Europian në Tiranë do të lançojë...

Kim: Të rinjtë drejtues në shoqëri janë rruga drejt ndërtimit të...

TIRANË, 10 korrik /ATSH/ "Të rinjtë drejtues në shoqëri janë rruga drejt ndërtimit të një të ardhmeje më të ndritur, më të begatë dhe...

COVID-19/ Inspektimet e taskforcës në Vlorë, Manastirliu: Nuk ka tolerancë për...

  TIRANË, 10 korrik/ATSH/Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastriliu, ka deklaruar se Task-Forca antiCOVID ka intensifikuar kontrollet dhe monitorimet në terren, me zero...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA