Ballina Etiketimet Videomesazh

Etiketim: Videomesazh

Thaçi: Kosova mbetet kampion në luftën kundër terrorizmit

PRISHTINË, 4 nëntor/ATSH/ Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi nëpërmjet një videomesazhi ka theksuar vlerësimin e SHBA-së për Kosovën në luftën kundër terrorizmit, vlerësim që sipas...

“Tetori rozë”, Margarita Xhepa një mesazh të ndjerë për nënat

TIRANË, 8 tetor/ATSH/ Margarita Xhepa, aktorja e dashur për shumë breza, i është bashkuar fushatës së Ministrisë së Shëndetësisë “Tetori rozë” dhe ka një...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA