Ballina Etiketimet Videomesazh

Etiketim: Videomesazh

Prof. Kakariqi: Kemi marrë masat për të siguruar vaksinën antiCovid, maska...

TIRANË, 28 tetor/ATSH/ Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu, në rubrikën e pyetjeve të ngritura nga qytetarët se kur do të dalë...

Në 25 prill, qytetarët më shumë forcë se kurrë më parë/...

  TIRANË, 10 tetor/ATSH/ Më 25 Prill 2021 zgjedhësit shqiptarë gëzojnë të drejtën për të dhënë votë parapëlqyese për kandidatët e listave shumëemërore të çdo...

“Virusi nuk është zhdukur”/ Bino: Duhet të jemi të përgjegjshëm, të...

TIRANË, 5 maj/ATSH-A. Fortuzi/ Virusi nuk është zhdukur. Me lehtësimin e masave shtrënguese, duhet të jemi më të përgjegjshëm për sjelljet individuale, që të...

“Muzikë, shpresë e gëzim për Jetën”, videomesazh nga Orkestra e Harqeve...

TIRANË, 26 prill/ATSH/ - Orkestra e Harqeve të Liceut Artistik surprizon me videomesazhin  “Muzikë, shpresë e gëzim për jetën”. Më shumë se kurrë ky mesazh...

Lufta ndaj COVID-19/ Videomesazhi i vogëlushëve për bluzat e bardha dhe...

TIRANË, 11 prill/ATSH-A. Fortuzi/ Policia e Shtetit publikon videomesazhin e një grupi fëmijësh që jetojnë në Shqipëri dhe jo vetëm, të cilët kanë falënderuar...

Mbi gjithçka shëndeti/ Mjeku Flamur Topi videomesazh për hapat mbrojtëse ndaj...

TIRANË, 10 mars /ATSH/ Kryeministri, Edi Rama ka shpërndarë një video sensibilizuese nga personalitete të fushave të ndryshme mbi masat parandaluese dhe kujdesin që...

Rama ndan videon sensibilizuese të Lorik Canës: Higjienë, kufizim i kontakteve...

TIRANË, 10 mars/ATSH/ Kryeministri Edi Rama ndau sot një mesazh sensibilizues të kapitenit legjendar të kuqezinjve, Lorik Cana, lidhur me masat që duhen marrë...

Barazia gjinore, Shalsi: Mbi 50% e titullarëve në administratë gra

TIRANË, 15 shkurt/ATSH/Ministri i Shtetit për Mbrojtjen e Sipërmarrjes, Eduard Shalsi tha se qeveria shqiptare ka mbi 50% të saj gra, 30% në parlament...

Programi i rindërtimit, Rama: Brenda qershorit 2020 shtëpi të reja për...

TIRANË, 14 dhjetor /ATSH/ Kryeministri Edi Rama ka dhënë të shtunën një videomesazh për qytetarët lidhur me menaxhimin e pasojave të tërmetit të 26...

Rama: Shqipëria e plagosur kaq keq do të ringrihet më e...

TIRANË, 3 dhjetor/ATSH-Maela Marini/ "Shqipëria e plagosur kaq keq do të ringrihet më e fortë nga kjo tragjedi që na rrëzoi të gjithëve pa...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA