Ballina Etiketimet Valbone

Etiketim: valbone

FOTO/ Deri dje e harruar, sot Valbona një destinacion gjithnjë e...

TIRANË, 18 janar/ATSH/ Deri dje e harruar, sot Valbona është një destinacion gjithnjë e më i kërkuar, ku falë rrugës së re e bujtinave...

FOTOGALERI/ Valbona nën magjinë e dëborës

TIRANË, 4 janar/ATSH/ Lugina e Valbonës këto ditë të para të 2021, të magjeps me bukurinë e bardhësisë së ofruar nga flokët e dëborës...

Rama së bashku me bashkëshorten dhe djalin e tij Zaho në...

TIRANË, 31 tetor/ATSH/ Kryeministri Edi Rama vizitoi të shtunën Valbonën, një ndër perlat e Alpeve Shqiptare, e cila shtrihet në Tropojë. Në vizitën e tij...

“Në 7 vite shkundëm pluhurin e harresës në Tropojë”/ Qendra...

TIRANË, 27 shtator/ATSH/ Turistët vendas dhe të huaj u mirëpritën këtë sezon turistik në parkun kombëtar të Valbonës  nga Qendra e Zhvillimit të Turizmit. Kryeministri...

FOTO/ Valbona, destinacioni i 3500 turistëve vendas e të huaj vetëm...

TIRANË, 24 gusht/ATSH/  Parku Kombëtar i Valbonës i konsideruar një mrekulli më vete me peizazhe pyjore e ujore, male e lugina mbresëlënëse është një...

FOTO/ Parku Korab-Koritnik dhe Valbona gjallërohen nga pranvera, në pritje të...

TIRANË, 3 maj/ATSH/ Edhe pse kohë pandemie zonat turistike të qarkut të Kukësit janë gjallëruar nga ngjyrat e lulet e pranverës edhe pse dëbora...

Ekipi mjekësor në gatishmëri, shpëtohet në kohë rekord i riu në...

TIRANË, 22 mars/ATSH/ Mjekët dhe infermierët e spitalit të Tropojës dhe Urgjenca Kombëtare i erdhi në ndihmë në kohë rekord  një të riu në...

Paketa më e re turistike në Valbonë, aventurë e pazakontë me...

TIRANË, 19 shkurt/ATSH/ Bukuritë e rralla natyrore të parkut kombëtar të Valbonës, Tropojë, tashmë mund të shijohen me një aventurë të pazakontë. Me një shëtitje...

FOTO/ Valbona destinacion unik në Ballkan- Klosi: Me përfshirjen në “100...

-Valbona ofron turistë në të 12 muajt e vitit- TIRANË, 25 Dhjetor/ATSH/ Krishtlindja e gjen Ministrinë e Turizmit dhe Mjedisit në promovimin e një albumi...

Valbona, së shpejti me Qendër të Zhvillimit të Turizmit për turistët...

TIRANË, 17 dhjetor/ATSH/- Turistët vendas dhe të huaj do të mirëpriten në parkun kombëtar të Valbonës  nga Qendra e Zhvillimit të Turizmit, e cila...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA