Ballina Etiketimet Ulsi Manja

Etiketim: Ulsi Manja

Ndryshimet kushtetuese garantojnë barazinë e votës/ Manja: PS rinovon për të...

TIRANË, 14 gusht /ATSH/ Kryetari i Komisionit të Ligjeve, Ulsi Manja ka shpjeguar gjatë një interviste risitë që sjellin ndryshimet kushtetuese për listat e...

Ndryshimet kushtetuese/ Manja: Partitë mund të grupohen në koalicione parazgjedhore, por...

TIRANË, 30 korrik/ATSH/ - “Votimi i sotëm në Kuvendin e Shqipërisë për ndryshimet kushtetuese konsiderohet një votim historik”. Kreu i Komisonit të Ligjeve, Ulsi Manja...

“Plotësimet në Kodin Penal në harmoni me legjislacionin europian”, Manja: 10...

TIRANË, 13 prill/ATSH/ “Kodi Penal i Shqipërisë ka një vakuum ligjor lidhur me karantinën, ndryshe nga shumë vende të tjera të botës. Për të...

COVID-19/ Komisioni i Ligjeve miraton dy Akte Normative

TIRANË, 31 mars/ATSH/ Komisioni për Çështjet Ligjore, Administratën Publike dhe të Drejtat e Njeriut, nën drejtimin e kryetarit, Ulsi Manja dhe në cilësinë e...

Komisioni Hetimor për shkarkimin e Metës, kërkesë Kuvendit për zgjatjen e afatit...

TIRANË, 31 mars/ATSH/ Komisioni hetimor “Për kontrollin e ligjshmërisë së veprimeve të kryera nga ana e Presidentit të Republikës së Shqipërisë, në kuadër të...

Ndryshimet në ligjin për të huajt, Manja: Synon zhvillimin e Shqipërisë

TIRANË, 12 shkurt /ATSH - I. Vata/ Deputeti i PS-së Ulsi Manja duke folur për projektligjin “Për disa ndryshime dhe shtesa në ligjin nr....

Durrës/ Grupet e ekspertëve vijojnë punën për identifikimin e dëmeve të...

TIRANË, 19 dhjetor /ATSH/ -Qyteti i Durrësit ka qenë ndër më të dëmtuarit prej tërmetit të 26 nëntorit që goditi Shqipërinë. Bashkia e Durrësit bën...

Rregullimi i shërbimit mediatik në Shqipëri, prezantohen dy pr/ligje në Komisionin...

TIRANË, 22 nëntor /ATSH/ Komisioni për Çështjet Ligjore, Administratën Publike dhe të Drejtat e Njeriut prezantoi sot dy projektligje të rëndësishme në fushën e...

Mblidhet komisioni hetimor për shkarkimin e Metës, Manja: Jemi drejt fundit

TIRANË, 22 nëntor /ATSH/ Komisioni i posaçëm hetimor për kontrollin e ligjshmërisë së veprimeve të kryera nga ana e Presidentit Meta, në kuadër të...

Anëtarët e rinj të Kushtetueses/ Manja: Mbajtëm premtimin për zbatimin deri...

TIRANË, 11 nëntor /ATSH/ Kryetari i Komisionit të Ligjeve Ulsi Manja ka reaguar mbi votimin e sotëm në Kuvend me 105 vota “pro” për...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA