Ballina Etiketimet Thumane

Etiketim: Thumane

Paloka nga Thumana: Dhjetëra familje jetojnë në çadra, që nga tërmeti...

TIRANË, 14 shkurt /ATSH – I. Vata/ Nënkryetari i PD-së Edi Paloka ka denoncuar nga Thumana rastin e dhjetëra familjeve që jeton në çadër...

FOTOGALERI-Kantieri i rindërtimit në Thumanë/ Së shpejti hap dyert shkolla e...

TIRANË, 2 shkurt/ATSH/ Një kompleks i madh rezidencial me gjithë infrastrukturën e nevojshme komunitare po ngrihet në Thumanë, ku po marrin formë pallatet e...

Rindërtimi i lagjes së re në Thumanë/ Merr formë dita ditës...

TIRANË, 23 janar/ATSH/ Një kompleks i bukur rezidencial me gjithë infrastrukturën e nevojshme komunitare po ngrihet në Thumanë, ku po marrin formë shtëpitë dhe...

Qytet i ri në Thumanë/ Rama viziton kantieret e Rindërtimit: Modele...

  TIRANË, 30 dhjetor/ATSH/ Kryeministri Edi Rama ishte sot në Thumanë, ku theksoi se "po bëhet një punë mbresëlënëse në kantierin e Rilindjes për banesat...

Punë mbresëlënëse në kantierin e rindërtimit në Thumanë/ Ndërtohet një qytet...

TIRANË, 27 nëntor/ATSH/ Kryeministri Edi Rama e cilësoi sot mbresëlënëse, punën në kantierin e Rilindjes së Thumanës për banesat individuale, infrastrukturën rrugore, pallatet, shkollën,...

Gjata: Fondet për punimet e shkollës “Ramazan Jongozi” në Thumanë u...

TIRANË, 27 nëntor /ATSH/ Sekretari për Çështjet Ligjore në PD, Çlirim Gjata deklaroi sot se fondet për punimet në shkollën "Ramazan Jongozi" në Thumanë...

Në 100 hektarë infrastrukturë e përfunduar/ Braçe: Gjithçka ka ndryshuar, një...

TIRANË, 24 nëntor /ATSH/ Zv.kryeministri Erion Braçe vizitoi sot Thumanën, ku në 100 hektarë ka përfunduar e gjithë infrastruktura dhe po ngrihen shtëpitë e...

Rama inspekton kantierin e shtëpive individuale në Thumanë: Së shpejti nis...

TIRANË, 5 nëntor/ATSH/ Në Thumanë, pas nisjes së shtëpive individuale dhe shkollës që tanimë ka marrë formë, së shpejti pritet të nisin punimet edhe...

Rindërtimi i shkollës “Ramazan Jangozi” në Thumanë me fonde të buxhetit/...

  https://www.facebook.com/103464624802314/posts/134137551735021/?vh=e&extid=0&d=n   TIRANË, 4 tetor/ATSH/ Një pjesë e shkollës së mesme të bashkuar "Ramazan Jangozi" në Thumanë, e dëmtuar nga tërmeti i vitit të kaluar, po...

Rindërtimi/ Shtrohet infrastruktura nëntokësore në Thumanë, së shpejti do nisë të...

TIRANË, 13 gusht/ATSH/ Programi i Rindërtimit në Thumanë parashikon ndërtimin e 14 pallateve, 278 apartamenteve dhe 167 banesave individuale. Kryeministri Edi Rama u shpreh sot,...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA