Ballina Etiketimet Tender

Etiketim: tender

Murrizi: Gati padia në SPAK për ish-ministrin e Bujqësisë të LSI-së

TIRANË, 28 korrik/ATSH/ Ish-deputeti Myslim Murrizi deklaroi se po bën gati një denoncim publik lidhur me një tender me vlerë 6.3 milionë euro në...

Ndërtimi i portit tregtar në Porto Romano/ APD shpall tenderin për...

TIRANË, 10 qershor/ATSH/ Autoriteti Portual i Durrësit shpall tenderin për hartimin e projektit të detajuar teknik të Portit të ri tregtar të integruar të...

Projekti plotëson të gjitha standardet/ Hapet tenderi për ndërtimin e spitalit...

TIRANË, 13 korrik/ATSH/ Qeveria shqiptare ka hapur garën ndërkombëtare për ndërtimin e spitalit të Laçit, i dëmtuar nga tërmeti i fortë që goditi vendin...

Çupi: Qeveria po përdor gjendjen e fatkeqësisë për të abuzuar me...

TIRANË, 23 prill/ATSH/ Ish-deputetja e PD-së, Dhurata Çupi akuzoi sot qeverinë se po  përdor gjendjen e fatkeqësisë për të abuzuar me tenderin e rindërtimit...

Alibeaj: Tenderi për blerjen e ushqimeve u vonua me 1 muaj

TIRANË, 31 mars/ATSH/ Ish-deputeti i PD, Enkelejd Alibeaj deklaroi sot se "Ministria e Mbrojtjes drejton Rezervat e Shtetit dhe vetëm pas presionit të opozitës...

Balluku: Më 12 mars mbyllet gara për tenderin e Aeroportit të...

TIRANË, 19 dhjetor/ATSH/ "Sot aeroporti ndërkombëtar i Vlorës hedh hapin e parë të rëndësishëm për t'u bërë realitet, nga këtu nuk ka më kthim...

Interneti i shpejtë/ Hapet faza e dytë për operatorët celularë

TIRANË, 9 shtator /ATSH/ - Hapet me sukses faza e dytë për dhënien e të drejtave të përdorimit në brezin e frekuencave 800 MHz....

Interneti i shpejtë/ Hapet gara për operatorët celularë, tender ndërkombëtar

TIRANË, 6 gusht/ATSH/ Në datën 9 shtator të këtij viti do të çelet gara për dhënien nga Autoriteti i Komunikimeve Elektronike dhe Postare të...

BERLIN – Gjermania hap tenderin për 5G pa përjashtuar ”Huawei”-n

BERLIN, 19 mars /ATSH-AFP/ - Gjermania hapi sot ankandin për dhënien e hapësirave të 5G, pa përjashtuar kompaninë kineze si ‘’Huawei’’, pavarësisht kërcënimeve të...

ARRSH rihap tenderin për lotin e parë të Unazës së Re...

TIRANË, 13 dhjetor /ATSH/ - Rihapet procedura per tenderimin e ndërtimit të Unazës së Madhe të Tiranës për lotin e parë të segmentit "Mbikalimi...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA