Ballina Etiketimet Temperatura

Etiketim: temperatura

BRITANI E MADHE – Parashikime pesimiste për temperatura e larta

LONDËR, 28 korrik /ATSH-ANSA/ - Temperaturat e larta mbi mesataren e zakonshme të sezonit për pjesën më të madhe të Britanisë së Madhe nuk...

JAPONI – Viktima pas një vale të paprecedentë të nxehti

TOKIO, 18 korrik /ATSH-DPA/ - Agjencia Meteorologjike e Japonisë paralajmëroi se përgjatë ditës së sotme në të gjithë vendin do të ketë një valë...

Parashikimi i motit, e hënë 7 maj 2018

TIRANE, 7 Maj/ATSH/ Moti për ditën e sotme parashikohet me vranësira mesatare dhe të dendura. Sipas shërbimit meteorologjik, parashikohen reshje shiu të herë pas hershme...

VJENË – Në Austri, muaji prill regjistrohet më i nxehti që...

VJENË, 27 prill /ATSH-AFP/ - Instituti Qendror i Meteorologjisë njoftoi se temperaturat e regjistruara gjatë muajit prill kanë qenë më të lartat që nga...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA