Ballina Etiketimet Te plagosur

Etiketim: te plagosur

U plagos gjatë operacionit policor në Lezhë/Lleshaj viziton punonjësin e FNSH-së

TIRANË, 28 shkurt /ATSH/ Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj dhe Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu, vizituan punonjësin e Forcave të...

Marlin Shkodra, një prej të lënduarve nga tërmeti në Durrës, niset...

TIRANË, 28 nëntor/ATSH/ Marlin Shkodra, një prej të lënduarve nga tërmeti në Durrës, prej pak orësh ka mbërritur me helikopterin sanitar, në një klinikë...

SHBA – Gjashtë policë të plagosur pas një shkëmbimi zjarri

UASHINGTON, 15 gusht /ATSH-AFP/ - Gjashtë policë u plagosën dje në Filadelfia pas një shkëmbimi zjarri prej disa orësh me një person të armatosur,...

7 policë të plagosur, Lleshaj: Militantët e Bashës, përgjegjësi para ligjit

TIRANË, 2 qershor/ATSH/- Shtatë policë kanë mbetur të plagosur nga mjetet e ndaluara shpërthyese që hodhën protestuesit e opozitës. Lajmi konfirmohet nga ministri i Brendshëm,...

HOLANDË – Sulm i armatosur në një tramvaj

HAGË, 18 mars /ATSH-AFP/ - Një person humbi jetën dhe disa të tjerë u plagosën sot, pas të shtënave në një tramvaj në qytetin...

SHKUP – Të paktën tre të plagosur pas një aksidenti të...

Shkup, 13 shkurt /ATSH-MIA/ – Një autobus me udhëtarë është përmbysur në autostradën Tetovë-Shkup pranë fshatit Llaskarcë në afërsi të Karpallakut sot rreth orës...

TURQI – Të paktën 4 të plagosur, pas rrëzimit të një...

ANKARA, 11 shkurt /ATSH-AFP/ - Një helikopter ushtarak u rrëzua sot në një lagje të anën aziatike të Stambollit, ku u shënuan 4 të...

TURQI – 12 të plagosur pas kalimit të një tornadoje pranë...

ANKARA, 27 janar /ATSH-AFP/ - Dymbëdhjetë persona u plagosën dhe dy avionë u dëmtuan pas kalimit të një tornado ditën e shtunë në aeroportin...

SHBA – Krim makabër në një çerdhe në Nju-Jork, tri foshnja dhe...

UASHINGTON, 21 shtator /ATSH-AFP/ - Policia e Nju-Jorkut po heton arsyet që shtynë punonjësen e një çerdheje të godasë me thikë, në mes të...

LONDËR – Makina përplaset në barrierat e sigurisë të Parlamentit, disa...

LONDËR, 14 gusht /ATSH-AFP/ - Disa këmbësorë u plagosën mëngjesin e sotëm në momentin kur një makinë i ka marrë përpara me shpejtësi, duke...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA